2737
2734

پسره پارسال درخاست طلاق داد و رای مهریه شد ۱۴تاسکه پیش بقیش هر ۸ماه یکی.بعدمن بهش پیام دادم حکمی ک منتظرش بودی اومد.اونم گف من ندارم و طلاق نمیدم خونع بابات باش.دگ و کیلم ب وکیلش زنگ زده بود ک ۷تا سکه پیش بقیش هر ده ماه یکی.اونم بشوت گفتع بود جواب داده بودن ک ما خیلی زور بزنیم ۲۰۰.۳۰۰ملیون جور کنیم بقیشم ببخشع وگرنه ک طلاق نمیدیک.میدونم ک اگ خودم بخام طلاق بگیرم سخت ترمه از طرفی مطمعنم اون پسره زر مفت زده و ازین پولا نذاره ک بده..دارم خل میشم..نمیدونم چبکا کنم.خدا نگذره ازش ک هم الکی الکی اومد ابرومو برد و در خاس طلاق داد حالا ک بحص پوله منو بلاتکلیف گذاشه..پرس ترسم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

آشنای ما توافق نکرد الان ۷  سال ایناست هنوز طلاق نداده پسره سالی یه سکه میده بهش عمر دختره رفت خودش هم زن گرفته 

توافق کن بره هم اعصابت اروم هم شناسنامه اسمش خظ بخوره  بتونی بری پی زندگیت نه یه سایه همیشع دنبالت 

اون پسره ؟مگه بچست 

حالا که نداره یه مبلغی که میتونه پرداخت کنه ازش بگیر بقیه مهریه اتم ببخش درعوض طلاقتوبگیر

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2706