2737
2739
عنوان

خیانت شوهر دوستم بیاید لطفا

202 بازدید | 18 پست

سلام ب نینی سایتی های گل 

دوستم ازم خواست ک بیام این تاپیکو بزنم 

بچه ها دوستم ۱ سال عقد بوده بعد از ۱ سال عروسی میکنن 

ب گفته دوستم حس ششم همینجوری نا خودآگاه ب دلش شک میفتاده ک شوهرش خیانت میکنه همش گوشیه شوهرشو چک میکنه وقتی ک هیچی نمیبینه بارم بیخیالش نمیشه چون دلش شور میزده یه حس بهش می‌گفته شوهرش خیانت میکنه 

البته (اینم بگم که شوهرش بی نهایت عاشقشه همش قربون صدقه اش میره واسش خرج میکنه تو کارا خونه کمکش میکنه)

هدف کاهش وزن []وزن اولیه((۶۷)) وزن هدف((۵۰))💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از یک ماه تصمیم میگیره بره ب خانوادش سر بزنه خانوادم خیلی ازش دورن وقتی میره بعد از چند روز داشته تو اینستا کلیپ نکاه میکرده میبینه یه نفر پیام داده نوشته بود سلام شما چ نسبتی با ..دارید 

(بچه ها اسم شوهر دوستمو نمیگم بخوام ازش اسم ببرم یه اسم فیک میگم برای مثال محمد)

2731

بعد دختره میگه من با محمد در ارتباطم همین امشب داشتم تلفنی صحبت می‌کردم باهاش من نمی دونستم زن داره اون به من قول ازدواج داده دوستمم گفته بود الان منو گرفته عاشق منه اون دخترم گفته بود تو چجور زنی هستی ک از شوهرت خبر نداری دوستمم همون شب ساعت ۴ صبح ب شوهرش ک خونه ی خواهرش بوده زنگ میزنه فحشش میده شوهرشم قسم میخوره میگه من نمیخواستم باهاش در ارتباط باشم چند بار باهاش کات کردم ولی نفرینم کرده ترسیدم نفرین کنه زندگیمون خراب شه رفیقام نمی خواسته ابرو ریزی شه  گوشیو قطع میکنه می‌خوابه صبحش شوهرش میاد دنبالش اینم باهاش میره خونه خواهر شوهرش

2738

چ غلطا

دروغگو خائن

خودش زندگیشو ب گند کشیده با خیانت تازه میگ ترسیدم نفرینش بگیره

انقدر ادم هوووف

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂

اینم بگم اون دختری ک با شوهرش بوده اسکرین چت هاشو با شوهر دوستم براش می‌فرسته دوستمم اون  اسکرین ذخیره میکنه چند تا اسکرین شات هم از صفحه چتش با دختره میگیره 

شوهرش با اون دختر هیچ رابطه جنسی نداشته

اینم وقتی شوهرش میگه رابطه جنسی نداشتم میبخشه الان 1 ساله از اون قضیه میگذره میگه هر وقت بهش فک میکنم دلم میشکنه از شوهرم بدم میاد

الان همه اون اسکرین شات هارو داره توی دوتا پوشه ذخیره کرده 

شوهرش چند وقت پیش توی گالری گوشیش میبینه اون اسکرین شات هارو میگه چرا پاک نکردی گیر داده ک باید پاک کنی 

شوهرش ب گفته دوستم الان عاشقشه هیچ کم کسری براش نمیزاره 

حتی یه بارم سرش داد نزده 

الان ب نظرتون اسکرین شات هارو پاک کنه یا ن؟

چون میترسه دوباره خیانت کنه 

اون اسکرین شات هام گذاشته مدرک باشع 

چ غلطا دروغگو خائن خودش زندگیشو ب گند کشیده با خیانت تازه میگ ترسیدم نفرینش بگیره انقدر ادم هوووف

دوسال از اون اتفاق میگذره میگه وقتی بهش فک میکنم قلبم درد میگیره 

دوسال از اون اتفاق میگذره میگه وقتی بهش فک میکنم قلبم درد میگیره 

از عمق وجودم درکت میکنم چون کشیدم

منم نمیتونم فراموش کنم

همه مدارک هم دارم خودشم میدونه

هر وقت هم میاد تو سرم انقدررر سرش داد و بیداد میکنم تا خالب بشم

نمیتونم اعتماد کنم و بپاکم تازه برا من رابطه ج.نسی هم بود

الان میدونم اصن سمتش نمیره میدونم دوسم داره ولی من دلم شکسته چون کم نزاشتم چون بیشتر هم گذاشتم ۱۰۰ نه ۱۰۰۰ خودمو گذاشتم🙂💔

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
از عمق وجودم درکت میکنم چون کشیدم منم نمیتونم فراموش کنم همه مدارک هم دارم خودشم میدونه هر وقت هم ...

اون موقع شاید میتونست جدا شه ولی الان ن هنو بچه نداره الان دو سال از اون قضیه میگذره هر وقت بهش فکر میکنه بغض میگیره اعصابش خورد میشه

2706