2737
2739

سلام دوستان نزدیک 4ساله عروسی کردم و شاید همش 1سالش جلوگیری کردم .ولی هنوز حامله نشدم توازمایش سونو تنبلی نشون داده فولیکول هام غالب نمیشن .یکسال اصلاح سبک کردم پوست استخون شدم جواب نداد 3ماهم داروی کمک باروری خوردم پریود شدم باز .همسرم آزمایشش عالی بود هرنذری بگین کردم روضه حضرت رقیه شیر واسه حضرت علی اصغر قربونی واسه امام حسین حتی شوهرم اربعین فرستادم کربلا گفت برو بلکه حاجت بگیری رفتم دخیل افتادم به حرم ولی بازم جواب نگرفتم دیگه کم کم دارم از شوهرم وبقیه خجالت میکشم همه دوستام سه تا سه تا ناخواسته میارن 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دعات کردم شهید مصطفی صدرزاده واسطه قرار بده از ته دل بخواه بعدم ۱۰تا ایت الکرسی براش بخون

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)

عزیزم یه مدت رها کن 

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2740

من هم مثل شما بودم روز اول ماه محرم روزه گرفتم (سرچ کنید حضرت زکریا هم برای اولاد دار شدن اینکار رو کرده بودن) و در کمال ناباوری من ماه بعدش باردار شدم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزیزم الهی خدا دامنتو سبز کنه 

چرا خجالت میکشی خدا الان صلاح ندیده بهت یه فسقلی بده 

فکر کن خدایی نکرده اگه به دنیا میومد مریض بود یا میمرد اونکقت میخواستی چیکار کنی یا هی حامله میدی بچه سقط میشد 

خدا خودش میدونه کی بده پس نگران نباش

دختر خاله مامانم بعد ۱۵ سال بچه دار شد

تازه یه بار کاشت کرد افتاد.بعد یه معجره شد و یهو دید حاملس

درد
2706