2737
2734

سلام بچه ها...شوهرم حقوقش ماهی ۲۵ تومنه خونه هم داریم...ی دونه بچه دارم

اگ بگم شارژ ندارم اصلااااا ب خودش نمیاره ک بریزه وقتیم میگم شارژ بریز میگه من براچی بریزم...

الان کفش ندارم یک سالع کفش نخریدم نمیخره برام...مثلا امروز میگم پول بریز هوس ساندویچ کردم بخرم میگه تو هر روز ی چیزی هوس میکنی...در صورتی ک اخرین باری ک من غذای بیرون خوردم اصلا یادم نمیاد ...خب من همش بهش میگم کاشکی فلان چیز بود میخوردیم ولی اونکه نمیگیره...براهمین میگه تو هر روز هوس ی چی میکنی..من هزارتومن تو کارتم ندارم...ینی من پول لازم ندارم؟؟؟؟  مگه من ادم نیستم؟

فقط برا خونه خوراکی میخره همه چیز ولی حتی نت برامن نمیخره...واقعا دارم دیوونه میشم

قبلا اینجوری نبود 

خسیسه 

شاید تو زیادی قناعت کردی و گفتی نخر نخر اونم عادت کرده

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
خسیس نبود اصلااااا خیلیم ولخرج...فقط ما خونه ک خریدیم من چن مدت قناعت کردم حالا اینجوری شد

همونه دیگه 

مردا احمقن خیلی زود ب ی چیز عادت میکنن

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
نزدیکه ۵ ساله...برا اونم خوراکی اینا میخره خودش گاهی عروسکی چیزی ولی جدیدا برا همونم لباس نمیخره

چه بی وجدانیه؟پس پولاش چیکار میکنه؟

اینجور مردا با کوچیک کردن زنشون خودشون باعث میشن زن ازشون متنفر بشه و همه چیز خراب کنه بعدم میگن زن نسازی بود 

شاید داره پس انداز میکنه چیزی بخره،باهاش صحبت کن خب

کسی پس انداز کنه نصفی از حقوقش رو پس انداز میکنه

جلو دهن زن و بچش گرفته خرجی نکنن پس انداز ب درد عمش میخوره

چه بی وجدانیه؟پس پولاش چیکار میکنه؟ اینجور مردا با کوچیک کردن زنشون خودشون باعث میشن زن ازشون متنفر ...

خیلی حالم بده حالا من هوس ی ساندویچ کردم مگه چقد میشه صد تومن ...الانم بحث شکم نیس بحث اینه ک حتی ی،شارژم نمیفرسته اصلا انگار من زنش نیستم

2706