2737
2739

خیلی دلم گرفته چهار ماه ازش دور بودم داشتم دوباره روحیه می‌گرفتم عزت نفس می‌گرفتم که برگشتم خونه فقط بلده بد دهنی کنه موفقیت های بقیه رو بکوبه تو روم و قبول نشدنم تو کنکور تجربی رو بزنه تو روم و فحش بده تهش هم بگه شما مثل خانواده پدریتونید من نمی‌دونم خودش و خونوادش چه گلی به سر فامیل زدن که انقدر خودشونو بالا میبینه بلند بلند داد میزنه و تحقیر می‌کنه انقد که حوصله بحث و حتی حرف زدن تو جمع ها رو ندارم یه وقتایی میگم کاش لال بود که انقدر از زبونش آسیب نمیدیدیم

نیاین واسه من فاز نصیحت بردارید بعضی والدین سمی ان و دوری ازشون باعث آرامش میشه کاش دوباره دور شم ازش راحت زندگی کنم دوری و دوستی

مادربزرگ منم واسه مادرم اینجوری بود ، گاهی انقدر مادرم با حال بد از روزایی که اونجا بود میگه ، بعدش ی جمله میگه که من اگه بمیرم جهنم نمیرم چون عذابمو اونجا کشیدم 

مادرت چون عقده تو دلش مونده اینجوری شده ، خودش سرکوب شده  خودتو قوی کن و ی لحظه فکر کن که همین عذابارو حتی بیشتر اون کشیده که اینجوری شده حداقل تو رو خودت کار کنی و رو تو تاثیر نذارهه

عضو شرکت برادران پشمکی نژاد به جز فرامرز 🌹🕶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگ منم واسه مادرم اینجوری بود ، گاهی انقدر مادرم با حال بد از روزایی که اونجا بود میگه ، بعدش ...

کارم شده فقط کتاب خوندن که حداقل بتونم یکم اعتماد نفسمو بالا ببرم خداشاهده میخوام تو جمع حرف بزنم حتی میترسم 

2742

چ بد منم وقتی دخترم ی چیزی رو چندین بار تذکر بدم بازم کار خودشو  کنه سرش داد میزنم، هر کارمیکنم تکرار نکنم نمیشه هشت سالشه بچم، کاش تکرار نشه صدام بالا نره 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
کارم شده فقط کتاب خوندن که حداقل بتونم یکم اعتماد نفسمو بالا ببرم خداشاهده میخوام تو جمع حرف بزنم حت ...

میدونم من که خیلی عذاب کشیدم من عملا از خانواده مادری و پدری کسیو ندارم نه عمم خوبه نه عموم خوبه نه دایی هیج کدوم هرکدومشون ی جور ذات بدی دارن تا نبینی ام فکر میکنی ما بدیم که اینارو میگیم ولی به نظرت عمویی که به پدرم حسودی کنه یا عمم که با وجود پدربزرگ ..... خرج کلاس خیاطیشو دادیم بهش مادرم گفت بیا یدونه شلوار برادرتو بدوز گفت شما ام پول بدین برین چرخ خیاطی بخرین

چ بد منم وقتی دخترم ی چیزی رو چندین بار تذکر بدم بازم کار خودشو  کنه سرش داد میزنم، هر کارمیکنم ...

برو مشاوره تربیت فرزند ولی نزار روحش آسیب ببینه روحش که آسیب ببینه ازت دور میشه شاید یه تصمیم هایی بگیره که برا زندگیش خوب نباشن همسرم برمیگرده به دوری از مادر نزار بشه یکی مثل من💔

2740
میدونم من که خیلی عذاب کشیدم من عملا از خانواده مادری و پدری کسیو ندارم نه عمم خوبه نه عموم خوبه نه ...

درک میکنم چی میگی خاله ی منم کارش شده پر کردن مامانم علیه ما چون به مامانم حسادت می‌کنه همه فامیل ما رو دوس دارن بچه ها خودش هیچی نیستن فقط بلده یه کاری کنه مامانم رو ما خالی کنه نمی‌دونم ما چه هیزم تری بهش فروختیم که دوس داره بین ما و مامانمون همش درگیری باشه

درک میکنم چی میگی خاله ی منم کارش شده پر کردن مامانم علیه ما چون به مامانم حسادت می‌کنه همه فامیل ما ...

مادر من همین الان مریضه ، میتونی بری تو تاپیکام ببینی که همین چند دقیقه پیش تاپیک زده بودم کمک و شرح حال مادرمو نوشته بودم ویروس جدید گرفته مادربزرگم فقططططط زنگ میزنه ی سوپ درست نمیکنه بابا دخترش مریضه سنگه اصلا نمیگه نوه ام دست تنهاست این بچه چیکار میخواد بکنه

کارش شده فوضولی و مفت خوری ، باورت نمیشه چقدر مادرمو اذیت کرد

مادر من همین الان مریضه ، میتونی بری تو تاپیکام ببینی که همین چند دقیقه پیش تاپیک زده بودم کمک و شرح ...

عزیزدلم ان شالله هر چی زودتر مامانت سلامتیشو به دست بیاره بازم خداروشکر که مامانت تو رو داره

آره واقعا چجوری دلش میاد که بچش مریضه مادرم با مادر فرق داره واقعا 😢

عزیزدلم ان شالله هر چی زودتر مامانت سلامتیشو به دست بیاره بازم خداروشکر که مامانت تو رو داره آره وا ...

قربونتتت الان منم تک تک سرفه میکنم

به مادرم نگفتم فکر کنم منم دارم ویروس میگیرم 

هوفففففففب