2752
2734
عنوان

کسی بچه بیش فعال یاعدم تمرکز داره؟

125 بازدید | 17 پست

من دخترم کلاس دوم دبستانه 

کلایه جا میشینه زیاد تکون میخوره 

درس ریاضیش خوبه

املا و نگارشش یکم مشکل داره حرف جا میذاره قوانین نوشتن مثلا تبدیل زمان حال به اینده رو مشکل داره ولی بقیه رو نه

حفظیاتش خوبه از درس هر چی بپرسی میگه

یه چیزی که میگم رو زودیادش میره در حقیقت حواسش پرته میگه یه بار دیگه بگو ولی معمولا همون یه بار تکرار درست میشه

کلاس زبان میره و الان ترم ۷ و همه ترم ها رو نمره ۱۰۰ گرفته ولی باهاش کار میکنم و تکرار تمرین داریم

کاردستی بخواد درست کنه یا لگو یک ساعت هم  میشینه و انجام میده

کلا فقط مشکلم تو همینبی دقتی املا و نوشتنشه و فراموش کاریش

امروز یه درس نگارش رو حدود ۸ ساعت وقت گذاشتم کار کردم و امتحان نوشتم باز اشکال داره

به نظرتون با این شرایط اختلال داره؟

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘
2731
ابجی منم تقریبا همینه باهوش ولی اصلا واسه خوش خط و مرتب نوشتن سلیقه نداره، بد مینویسه

دست خطش تو خونه عالیه حتی اطرافیان بهش جایزه دادن اما تو مدرسه افتضاحه

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘
اصلا و ابدا

عدم تمرکز نداره؟

پس بی دقتیا و فراموشکاریاش از چی میتونه باشه

خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم

ب شوهرمم میگم ببریمش مشاوره دعوا میکنه که برچسب نزن به بچه

پسر منم پبش دبستانی ک بود اختلال تمرکز داشت،سه ماه بردمش مشاوره الان خداروشکر خوبه،کلاس اول و درسشم ...

همین علایم رو داشت

ما هم بالاسرش باشیم خوبه وقتی زور بالاسرشه ,بلده ولی وای به حال وقتی که تنهاست 😂🤦‍♀️

بعد این علایم عدم تمرکز و بیش فعالیه؟

ما هم بالاسرش باشیم خوبه وقتی زور بالاسرشه ,بلده ولی وای به حال وقتی که تنهاست 😂🤦‍♀️

چند سالشه

2706