2737
2734

سلام کسی ماشین ظرفشویی پاکشوما داره؟ رفتم بخرم بین پاکشوما دوو خارجی و دوو ایرانی گیر کردم فروشنده پاکشوما رو پیشنهاد میده پاکشوما ۲۷تومن دوو خارجی ۲۵ دوو ایرانی۳۲ تومن دوو خارجی گارانتی نداره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738
من پاکشوما خریدم پارسال تمیز میشوره اما قفل دربش زود خراب شد و گارانتی قبولش نکرد  بعدم انقد ق ...

خب همیشه که نمیشه با ماشین شست من هفته ای یه بار استفاده میکنم معمولا.برلی وقتایی که حوصله نداری ظرف بشوری یا مریضی یا مهمون داری که عالیه.

من وقتایی که حوصله ندارم از صبح جمع میکنم ظرفا رو توش و شب میزارم میشوره .خیلی خوبه که

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
من پاکشوما خریدم پارسال تمیز میشوره اما قفل دربش زود خراب شد و گارانتی قبولش نکرد  بعدم انقد ق ...

در مورد قرصش و نمکش که قرص ایرانی میزارم من خوده نمایندگی بهم معرفیش کرد اسمش وایت هست خیلی عالیه قیمتشم معقوله گرون نیست فکر میکنم ۲۰۰ تومن بود یادم نیست.نمک هم که سالی یه بسته اس

من دارم راضیم.ولی موقع کار یه مقدار صدا میده.مامانم الجی بی گارانتی گرفته صداش کمه.اما فرضا اگر خراب ...

بخاطر فشار آب و پرتاب آب صدا رو همه شون دارن

2706