2737
2739

کسایی که ثبت نام کردید میآید بگید چقدر واریز کردید 

کی تحویل میدم یا دادن و 

پروژه و بلوک رو دیدید یا نه 

ثبت نامی 99 هستم شهر همدان هنوز خبری از تحویل واحد نیست 

ممنون میشم همه بیاید شاید پاسخ هاتون به درد بقیه هم خورد 

🏡🏡🏡🏡

ثبت نامی اطراف مشهد

بله پروژه رو دیدم

دارن میسازن

قول دادن تا آخر 405تحویل بدن

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ثبت نامی اطراف مشهد بله پروژه رو دیدم دارن میسازن قول دادن تا آخر 405تحویل بدن

چه سالی ثبت نام کردید ؟ 

به ما گفتن سه ساله من آخر 99 ثبت نام کردم و تا حالا هم تحویل ندادن ساختمونا در حال ساخته امتیاز تحویل خبری نیست

پروژه ی ۶۹۰ واحدی

ثبت نامی 1400 

ولی اولین واریزیاواخر 1401 بود

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2740
سلام عزیزم ثبت نامی اطراف تهرانم تا الان ۱۰ قسط ریختیم تحویل ندادن هنوز باز میخوان پول بگیرن میگن کم ...

ما ۶ قسط واریز کردیم البته ۴ تاش ۵۰ بوده 

شما همه رو ۴۰ گرفتن ازتون؟

تو سایت پروژه رو زده؟ با رفتید از نزدیک دیدید

ما ۶ قسط واریز کردیم البته ۴ تاش ۵۰ بوده  شما همه رو ۴۰ گرفتن ازتون؟ تو سایت پروژه رو زده؟ با ...

ی دورشو ۸۵ ریختیم باقیش ۴۰ .بله دیدیم خداروشکر تقریبا کامله حالا قول دادن تا تابستون تحویل بدن بیرونش پنجره دریچه کولر و....همه مشخصه ولی داخلی بازدید نداره