2737
2739
عنوان

پیرسینگ

51 بازدید | 2 پست

سلام دوستان یک سوال

من قسمت غضروفی گوشم رو سوراخ کردم و پیرسینگ انداختم بعد یه مدت یک هفته ایی قسمت پشت گوشم ورم کرد و چرک داشت 

ولی بعد یه مدت پیرسنگمو عوض کردم و پیرسینگ طلا انداختم الان چرک  گوشم خوب شده ولی هر کاری میکنم ورمش خوب نمیشه قرص اموکسی سیلین هم خوردم میشه راهنمایی کنید  میتونم چی کار دیگه بکنم ؟؟؟؟؟؟🙏🙏🙏

من پیرسینگ کارم راهنمایی کلی بهت میکنم حتما گوش کن خیلی ها انجام میدن نمیگن

یک بسته قرص سفیکسیم بخر تا یک هفته روزی یکی مصرف کن

با آب ‌نمک دریایی اگر نمک دریایی نتونستی پیدا کنی با نمک معمولی محلول درست کن گوشتو با گوش پاک کن و آب نمک شستشو بده اگر دریایی باشه بهتره نبود بهتره سرم شستشو هم تهیه کنی روزی دو بار داخل دو هفته ادامه بده پنج روز اول حموم نرو پیرسینگ دستکاری نکن تا سه ماه نباید پیرسینگ تعویض بشه تا زخم خودش ترمیم کنه و خوب بشه حالا که کردی دیگه رعایت کن 

روی گوشت نخواب تا کللوئید نزنه 

در آخر پماد تترا هم بگید یکم دورش بعد شستشو هات چرب کن زیاد نزنی فقط در حد چرب شدن

اگر سابقه گوشت اضافه اسکار داری یا پیرسینگ خارج کن یا دیسک ضد کلوئید بزار دیگه بعد از این کار ها مهلت بده بهش خوب میشه در ضمن مواد شوینده مثل صابون شامپو و غیره تا دو هفته نزار زیاد بهش بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷