2733
2734
عنوان

عجیب ترین مرگ

240 بازدید | 13 پست

یهویی بعد چندسال دوباره به یادم افتادم ب شمام بگم 

هنوز بعد ۲ ۳ نتونستم هضمش کنم . 

همسرم همکاری داشتن که پسر ۱۷ ۱۸ ساله ای هم داشتن شب خواب بودن می‌گفت وسطای شب بود یکی زنگ آیفون میزنع پسره هم می‌ره از پنجره راهرو نگاه کنه ببینه کیه پشت در که تو خواب بیداری پاش گیر می‌کنه به نرده های راهرو از طبقه چهارم سقوط می‌کنه همکف فوت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا کی نصف شب اومده بود دم درشون

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

منم دختر خالم ۱۲ سالش بود سالم سالم یهو بیهوش شد و بردنش بیمارستان گفتن خونریزی مغذب کرده و فوت شد:)💔💔❤️‍🔥❤️‍🔥

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
وای خدا بخیر کنه اخر الزمانه مرگ زیاد شده مخصوصا مرگ جوون‌‌‌.

اره واقعا:(🖤💔

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

یه همسایه داشتیم دوقلو از بالکن طبقه سوم یه قولشون از لایه نرده ها میفته پایین مغزش پخش شده بود دختر بود فکر کنم ۳ساله منم اون صحنه رو دیدم 

یه بارم یه آقایی تو بی آرتی گیجگاهش سوراخ شده بود ما تو بی آر تی بودیم یه خانمه که بغلم واستاده بود غش کرد 

یه پسر ۱۲ساله هم سه هفته پیش خودشو دار زده 😭 اینا عجیب و وحشتناک نیست!