2733
2734

کجای تهران رو برم بگردم برای لباس ؟

کت تک بگیرم یا کت شلوار ؟

برای عقدشون چی؟ کت شلوار بپوشم یا کت تک یا مانتو شلوار 

مراسم هاشونم پشت هم هستش

مشکل هزینه ندارم فقط می‌خوام خیلی شیک باشم

جشن هاشون چطوریه

مثلا بله برون تو خونه است؟

عقد چی تالار یا خونه یا محضر فقط

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم میشه بزنی رو لینک بعد باز کردن در مرور گر بزن بعد تاپیکمو گزارش کن حذف شه

واجبه 🥺برات صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13112522/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d9%86-%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%af%d9%85-%d8%aa%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%af%d9%85-%da%86%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%d9%85

میشه واس حل مشکلاتم صلوات بفرستید

واسه بله برون کت و شلوار بخر 

واسه عقد اگه محضر بیلر بخر یا کت تک

اگه جشنیه یه لباس ساده بخر واسه عروسیش سنگین بخر

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
بله برون خونه هستش عقد محضری داره تالار هم دارن بعدا عقد و عروسی باهم میگیرن

برای محضر بنظرم کت شلوار بپوش 

بله برون نمیدونم اگه بزن برقصه پیراهن کوتاه مجلسی

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740

من حقیقتا همیشه شیک میپوشمو توهمه مراسما همه ازم تعریف میکنن جوری شده بود که فک میکردم رو دست ندارم،ولی چند وقت پیش یجا عروسی دعوت بودیم وقتی وارد تالار شدیم از دیدن اونهمه لباس زیبا و شیک واقعا شوکه شدم....بعدشم باورتون نمیشه کلی گشتم تو اینستا سایتای مختلف ولی نتونستم دقیق همونارو پیدا کنم،شبیهشون بودن ولی اون نبود.... 

خیلی خانواده پولدارو لاکچریم نبودن معمولین،ولی نمیدونم از کجا آورده بودن لباساشونو....

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘