2737
2734
عنوان

عذاب وجدان

2836 بازدید | 61 پست

شوهرم دو روزه برای خرید و یه جلسه کاری رفته بود مرکز استان دیروز چندبار بهم زنگ زد و عکس خریدهای عیدش میفرستاد که خوبه یا نه ؟ 

چون میدونم فقط عیدها برای خودش خرید میکنه و گاهی دو دست کت شلوار با هم میخره ولی ما رو حتی همراش نمیبره که نگاهمون به بقیه مردم نیفته بازم انگار نه انگار نظرام میدادم و با حوصله کامل و صادقانه میگفتم نظرمو مامانم که خونشون بودم انقد حرص خورد که فقط می دیدم زیر لب ذکر میگه خیر نبینه به حق علی و اولاد علی ! 

بعد فیکس کردن کت شلوار و کفشش دیگه زنگ نزد حالا امشب که برگشته دیدم علاوه بر اونها ، لباس ورزشی و کفش

ورزشی و پیراهن و کیف و ... خریده من مشغول آشپزی خودم میگرفتم اصلا نگاه خاصی نکردم فقط می پوشید نظر میخواست گفتم مبارکت باشه قشنگن ارغوان یه کم دور و برش نگاه کرد گفت پس مال من کووووو ؟

من جاش خجالت می کشیدم !!!

گذشت و گذشت تا یه ربع پیش گفت میخواستم هدست بخرم برای خودم ترسیدم دیگع صدات دربیاد !!! 

گفتم می خریدی من کی تا حالا چیزی گفتم راحت باش 

گفت کی میری خرید ؟ 

گفتم من امسال شرایطش ندارم برای خودم و بچه چیزی بخرم ، حالا برای ارغوان یه شومیز میگیرم ولی خودم نوبت دندون پزشکی دارم و موهامم به شدت سفید شده باید یه فکری برای اینا بکنم پول اضافه ای ندارم دنبال لباس عید بگردم ...

یه حال بدی رو تو صورتش دیدم انگار از خریداش دیگه نمیتونست کیف کنه ! 

جالب اینه بعد سالها منم دیگه هیچ انتظاری ازش ندارم اصلا ناراحت نمیشم !

حس کردم عذاب وجدان داره چون دیگه هیچی نگفت تموم وسایلاشم جمع کرد از رو تخت !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
زن و شوهر مگه نیستید ؟؟ این چه سبک زندگیه؟؟

هستیم ولی این مدل زندگیش اینطوره و من مجبور شدم بپذیرم !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
این شوهره؟ با خر ازدواج میکردی تو خونه میبستیش یونجه میریختی جلوش بهتر بود بقیه مردا برعکسن که

حق گفتی ! 

من بابای خودم اینطور بود که هیچ وقت عیدها برای خودش چیزی نمی خرید برعکس شوهرم اصلا دلش نمیخواد پولی برای ما در نظر بگیره

2740
واه چطور لباس برای شما نمیخره؟چجور دلش رغبت میکنه لباس نو بپوشه؟

چون همیشه خودم میخرم اوایل جنگ و بحث زیادی داشتیم میگفت مامانم یه چادر ده سال میپوشه چرا عید میشه توقع خرید داری دیگه از همون سالها ولش کردم به امون خدا حوصله بحث بابت یه لباس نداشتم شاغل که شدم خودم میخریدم 

هستیم ولی این مدل زندگیش اینطوره و من مجبور شدم بپذیرم !

ببخشید عزیزم چرا مجبور شدید بپذیرید؟؟؟

امضاتون رو خوندم به نظرم هر یک دقیقه ای که کنار این آدم هستین از عمرتون داره کم میشه و اعصابتون بیشتر بهم میریزه بعد میخوای تا ۸ سالگی بچت صبر کنی

چون همیشه خودم میخرم اوایل جنگ و بحث زیادی داشتیم میگفت مامانم یه چادر ده سال میپوشه چرا عید میشه تو ...

خوب بگو اگه مامانت میپوشه خودتم بپوش،والله چقد‌ادم باید بی وجدان باشه خودش لباس نو بپوشه زن وبچش نه 

چون همیشه خودم میخرم اوایل جنگ و بحث زیادی داشتیم میگفت مامانم یه چادر ده سال میپوشه چرا عید میشه تو ...

این ۶ سالی رو که بخودت زمان دادی...تلاش کن برای بهتر شدن زندگیت..با روانشناس صحبت کن تا بهت راهکار بده..مطمعنا تو بلند مدت جواب میگیری..مجبور نیستی شوهرتو ببری خودت تنها برو پیش روانشناس 

2706