2737
2734
عنوان

کادو عروسی به برادرشوهر لطفا بیاین

235 بازدید | 17 پست

شوهر من از خواهر وبرادرش بزرگتره.سال ۹۶ واسه عروسی ما پدرشوهرم دوتا نیم سکه از طرفشون خرید دادن به ما.اون موقع ۵۰۰ بود.داداش من واسه عقد ی گوشوار ۶۰۰ تومنی داد واسه عروسی یه گردنبد ۹۰۰تومنی.داداشم سال ۹۹ ازدواج کرد ما ۲۵۰۰ کادو دادیم خیلی هم تشکر کردن.کادوی ما هم واقعا اون موقع نسبت به درجه یک ها خوب به حساب میومد.حالا چند ماه دیگه عروسی برادرشوهرمه.خانمش اینا فامیلاشون وضعشون خوبه کادو سنگین میدن.من و شوهرم فک میکردیم ۵ ۶ تومن خوب باشه بدیم.خواهرشوهرم مجرده و ۲۱ ساله.باباش هر ماه ۳تومن بهش میده پس انداز زیاد داره خلاصه.حالا چند وقت پیش حرفش شد مادرشوهرم گفت شما چی میخواین بدین منم گفتم پول.گفت اهان.گفتم فلانی(خواهرشوهرم)چقدر میخواد بده گفت ازش نپرسیدم ولی واسه عروسی شما که نیم سکه دادن.دیگه براش گفتم ک داداش منم چقدر کادو داد و ما هم چقد دادیم.وقتی رفتم خونه شبش بهم اس مس داد ک از دخترش پرسیده گفته میخواد نیم سکه بده گفت چون پرسیدی گفتم بهت بگم.از اون موقع من و شوهرم همش تو فکریم ک چی کار کنیم واقعا نیم سکه خیلی گرونه.شوهر منم کارمنده.همه چیزمون رو هست یعنی میدونن حقوقمون و این چیزا چقدره فک میکنن ما خیلی داریم ولی برادرشوهرم هیچی بروز نمیده همش میگن وای دستش تو خرجه و هیچی نداره درحالی ک بعد فهمیدیم خیلی هم پس انداز داره.حالا به نظرتون واسه کادو چی کار کنیم😥

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

داخل سروش مقدمه او نمی خواهد تو واقعی باشی، فکر کنی و زندگی کنی، او تو را دوست ندارد اما من دوستت دارم و می خواهم افکار و عقاید و احساسات خودت را داشته باشی، حتی زمانی که در آغوشم هستی.

(رمان خاطرات تلخ💔)

سلام دوستان گلم اسم رمان من خاطرات تلخ است ویه جورای ارباب رعیته 

خلاصه ای از رمانمون درباره دختری به اسم بهاره که برای هزینه کنکورش میره خونه ای پسری به اسم ایلها رو تمیز کنه که تو اونجا کلا زندگیش عوض میشه........ رمان مون بسیار خواندنی است 

مارو بیشتر کنین https://splus.ir/joingroup/AIbmD66sC87l6o3e0TmizQ

سنگ قلب مغرور

نیم سکه چقدر پولش؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیم سکه بدین

سال ۹۶ نیم سکه ۵۰۰ نبودا

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

همون مقدار که دارید 

خوب برای عروسی شما پدرشوهرتون کمک کردن اینجا هم اگه میتونه کمک کنه برای حفظ تداوم خانواده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
نیم سکه بدین سال ۹۶ نیم سکه ۵۰۰ نبودا

پونصد و خرده بود.

آخه مثلا خاله های شوهرم و دایی هاش واسه ما نیم دادن بعد ۳سال بعدش واسه عروسی خواهرزاده دیگشون ۲تومن دادن حتی مادرشوهرم اینا.تازه واسه عروسی ما هم برادرشوهرم مجرد بود پدرشوهرم خودش خرید داد به اونا که بدن

به شوهرت بگو بدون اینکه بقیه بفهمن به پدرش جریانو بگه ،اینجوری که گفتی احتمالن خودش حلش کنه ، یا یه نیم سکه بخره بعدن‌شما خورد خورد بهش پس بدید

میتونید برای این عروسم یه انگشتر یا گوشواره بخرید

پونصد و خرده بود. آخه مثلا خاله های شوهرم و دایی هاش واسه ما نیم دادن بعد ۳سال بعدش واسه عروسی خواه ...

راستش سکه تمام اون سال ۱۸۰۰ بود توی ارزانترین حالت

نمیدونم ولی برادر همسرته

خوبه که هدیه قابل بدید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
به شوهرت بگو بدون اینکه بقیه بفهمن به پدرش جریانو بگه ،اینجوری که گفتی احتمالن خودش حلش کنه ، یا یه ...

یعنی شما میگی به جای پول یه تیکه طلای کوچیک بگیریم؟

2706