2733
2734

شوهر من از خواهر وبرادرش بزرگتره.سال ۹۶ واسه عروسی ما پدرشوهرم دوتا نیم سکه از طرفشون خرید دادن به ما.اون موقع ۵۰۰ بود.داداش من واسه عقد ی گوشوار ۶۰۰ تومنی داد واسه عروسی یه گردنبد ۹۰۰تومنی.داداشم سال ۹۹ ازدواج کرد ما ۲۵۰۰ کادو دادیم خیلی هم تشکر کردن.کادوی ما هم واقعا اون موقع نسبت به درجه یک ها خوب به حساب میومد.حالا چند ماه دیگه عروسی برادرشوهرمه.خانمش اینا فامیلاشون وضعشون خوبه کادو سنگین میدن.من و شوهرم فک میکردیم ۵ ۶ تومن خوب باشه بدیم.خواهرشوهرم مجرده و ۲۱ ساله.باباش هر ماه ۳تومن بهش میده پس انداز زیاد داره خلاصه.حالا چند وقت پیش حرفش شد مادرشوهرم گفت شما چی میخواین بدین منم گفتم پول.گفت اهان.گفتم فلانی(خواهرشوهرم)چقدر میخواد بده گفت ازش نپرسیدم ولی واسه عروسی شما که نیم سکه دادن.دیگه براش گفتم ک داداش منم چقدر کادو داد و ما هم چقد دادیم.وقتی رفتم خونه شبش بهم اس مس داد ک از دخترش پرسیده گفته میخواد نیم سکه بده گفت چون پرسیدی گفتم بهت بگم.از اون موقع من و شوهرم همش تو فکریم ک چی کار کنیم واقعا نیم سکه خیلی گرونه.شوهر منم کارمنده.همه چیزمون رو هست یعنی میدونن حقوقمون و این چیزا چقدره فک میکنن ما خیلی داریم ولی برادرشوهرم هیچی بروز نمیده همش میگن وای دستش تو خرجه و هیچی نداره درحالی ک بعد فهمیدیم خیلی هم پس انداز داره.حالا به نظرتون واسه کادو چی کار کنیم😥

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

سمت ما اگه نبری جبران کنی دعوا میشه😑

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سمت ما اگه نبری جبران کنی دعوا میشه😑

کجایی هستین؟؟

آخه میدونی ما اصلا چنین رسمی نداریم مثلا دایی ها و خاله های شوهرم به ما نیم سکه دادن ولی همه اونا واسه عروسی برادرزاده شون ک سال ۹۹ بود و نیم سکه ۸ تومن بود همه اونا ۲تومن پول دادن حتی مادرشوهرم اینا

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجایی هستین؟؟ آخه میدونی ما اصلا چنین رسمی نداریم مثلا دایی ها و خاله های شوهرم به ما نیم سکه دادن ...

زنجان الان کادو پولم میدن درجه ۱ ها ۱۰ ۱۵ میلیون میدن

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731