2737
2739
salam doostan man dokhtaram ta 7rooz dige 4mahesh tamoom mishe ta alan faghat hamash shire khodamo behesh dadam . . ama bazi vaghta madaram ye chandbari az harchi ke khodemoon mikhordim andazeye ye ghatre ham be dahanesh mizad oun mogheha hanooz 2mahesh bood . hala ba in matalebi ke inja khoonadam va matalebi ke dr ha migan nabay zire 4mah chizi be bache bedim momken hast badha avarez biyare , man hanooz ham ghazaye komaki o shoroo nakardam . mikham ke az 7mahegi shoroo konam . chon dr mige vase salamat khodesh va dastgahe govaresh va khoonesh kheyli mohem hast ke ta 7mahegi az shire khodet taghziye kone , hala ham kheyli negaran hastam az inke bazi vaghta moraba shokolat ya hata mamanam angoor ham behesh dade,kheyli mitarsam azabe vojdan gereftam . toro khoda harki tajrobeh dare be man bege . mamnoon
سلام مونا جان، نگران نباش عزیزم قدر یک قطره فکر نکنم خیلی آسیبی برسونه؟ مادربزرگ من از 10 روزگی از هرچی می خوردیم یه ناخن هم تو دهن بچه می کرد. من خودم الان از 5 ماهگی آیلین شروع کردم بهش حریره خالی دادن بعضی وقتها هم آب مرغ یا گوشت که بدون حبوبات و ادویه تند پخته شده بود دادمش. الان هم که داره میره تو7 ماهگی تازه دارم بهش سوپ له شده میدم و موز و آب پرتقال. بعضی بچه ها سازگاری پیدا می کنن ومشکلی پیدا نمی کنن. انگور هم واسه موقعی که شکمش یه خورده سفت میشه میدمش یا تو سوپش آلو میندازم. حریره بادام هم میگن موقعی بدین که شکمش شل کار کنه. چون بادام سفتش میکنه! حالا هم دارم وعده های غذاشو به 3 بار میرسونم. خداروشکر تا اینجا دل دردی نشده. توهم می تونی اینجوری شروع کنی. نگران نباش بهرحال هرچی بزرگتر بشه شیر کمتر سیرش میکنه مجبوری غذاشم بدی دیگه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم در این اندازه که اشکالی نداره بعدم اکه وزن کیری نی نیت خوبه بذار از بنج ماهکی غذای کمکیت رو شروع کن اما اکه وزن کیریش کمه یا ماشالا توبولیه می تونی از جهار و نیم ماهکی به بعد حریره و فرنی رو کم کم از روزی یک قاشق شروع کنی البته این حرف دکتر بود منم برای نی نیم از جهار ماهکی شروع کردم البته نی نی من شیر خشک می خورد برای شما اکه شیرت کافیه و وزنکیری خوبی داره از بنج یا شش ماهکی شروع کن در حد جند قاشق در روز بعد کم کم زیادش کن
2742
doostan mamnoon az rahnamihatoon
raha jan man dokhtaram khoob vazn gerefte az khate normal ham ye kam balatar hast , ham vaznesh khoob e va ham ghadesh,vaghti be donya oumad ghadesh 52cm va vaznesh 3700 bood. alan ham 6800kg ba ghade 69cm hast.shire khosh ham aslan nadadam yani nakhord. na shishe migire na pestoonak
2740