2733
2734
عنوان

ترمیم معدل نظام قدیمی ها

78 بازدید | 10 پست

بچه ها برا کنکور سال‌های بعد که معدل هرسه سال اثر داره ونهایی میشه و نظام قدیمی ها باید همه درس ها دوباره امتحان بدن.سوالم اینه که درس هایی مث تاریخ جغرافی و آمادگی دفاعی و اینام نهایی هست و باید امتحان بدیم؟ یا اون دوسه تا کتاب جدیدا که ما نداشتیم. من با اینا نمیتونم کنار بیام  

عزیزم اطلاعی ندارم 

ولی شما اگه اطلاعی ب دست آوردید میشه لطفاً اطلاعاتت رو با ما ب اشتراک بزاری؟؟

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
عزیزم اطلاعی ندارم  ولی شما اگه اطلاعی ب دست آوردید میشه لطفاً اطلاعاتت رو با ما ب اشتراک بزار ...

باشه عزیزم.شمام میخوای کنکور بدی؟من تو فکرشم هنوز هیچ کاری نکردم.۲۷ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم.شمام میخوای کنکور بدی؟من تو فکرشم هنوز هیچ کاری نکردم.۲۷ سالمه

ممنونم عزیزم.

خیلی دلم میخواد اینکارو کنم حالا ببینم چی میشه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2731
من ۷۶.وای افتاده تو سرم.حسرتش به دلم مونده.ولی لامصب با تاریخ و جغرافیا واینا کنار نمیام

حسرت نخور ، انجامش بده 

منم اطلاعاتی ندارم ک در اختیارتون بزارم🙃🫠

دوستان هم ک اومدن یه نگاهی انداختن از تاپیک خارج شدن 

هیچی ب هیچی ، کاش بتونید با یه مشاور تحصیلی صحبت کنید 

2738
تا ببینم چی میشه.همه درس ها باید امتحان بدیم.

هر کاری ک میکنی ، انشالله موفق بشی و ب چیزی ک میخوای برسی