2733
2739
عنوان

کیا جدیدنا آی وی اف کردن بیان؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 21 پست
عضوشدین

نه هنوز تلگراممو باید اوکی کنم بعد

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅

سلام عزیزم ، شما از اون داروی گیاهی تبریزیان میگفتی نتیجه نگرفتی؟؟ 

ای وی اف کجا انجام دادی هزینه هاش چحوری؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ، شما از اون داروی گیاهی تبریزیان میگفتی نتیجه نگرفتی؟؟  ای وی اف کجا انجام دادی هز ...

سلام عزیزم من خودم تنبلی داشتم رفع شد همسرم مشکل داره فعلا نتیجه نگرفتیم که...آی وی اف نرفتم اصلا

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
2728
سلام من تازه شروع کردم پروسه رو بهمن هیستروسکوپی انجام دادم الانم دکتر گفت ۲۰ روز قرص ال دی بخورم ...

انشالله زود نتیجه یگیری کلا پروسش چند ماهه؟؟اگ همه روندش اوکی باشه مثلا؟

انشالله زود نتیجه یگیری کلا پروسش چند ماهه؟؟اگ همه روندش اوکی باشه مثلا؟

دکتر به من گفت ۴۰ روز

البته اگر مشکلی پیش نیاد 

گفت اگر اوکی باشم بعد پانکچر  ۳الی ۵ روز بعدش جنین فرش انتقال میده و اون شانس بالاتری داره.

البته نمیشه قطعی چیزی رو گفت باید ببینم چطور پیش میره.

بعد هیستروسکوپی که خیلییییییییییی اذیت شدم..

واسم از زایمان دردناک تر بود

دکتر به من گفت ۴۰ روز البته اگر مشکلی پیش نیاد  گفت اگر اوکی باشم بعد پانکچر  ۳الی ۵ روز ...

الهی🥲🥲❤️