2733
2739

که باید ها و نباید های تغذیه رو بهم بگه و سبک درست تغذیه رو آموزش بده البته با کاهش وزن ،شما از کدوم برنامه نتیجه گرفتید ؟

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کرفس  فقط اگه زیر ۱۸ سالته یادت باشه سنتو بالای ۱۸ بزنی

نصب کردم اما باید برنامه بخرم متاسفانه  بچه ها نصب کردن و برنامه رایگانش تموم شده 

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
2742
برو تو نت بنویس ورزش هوازی شدید چربیسوزی  فیلمای خیلی خوبی میاره  یه برنامه ای هم ...

ممنون اگه ورزش ها زمان مشخص در روز نباشه تاثیر داره ؟

من با زیره ماهی ۲ کیلو کم میکنم

باید برنامه بخری یا رایگان هستش ؟ورزش هم داره ؟

ممنون اگه ورزش ها زمان مشخص در روز نباشه تاثیر داره ؟

این ورزشا هوازی ان ینی باعث میشه عرق کنی و چربی بسوزی 

اگه هر روز به مدت مشخص ورزش کنی مثلا از روزی میم ساعت شروع کنی برسونی به روزی ۲ ساعت به شدت وزنت میاد پایین 

تایممش هم بهتره مثلا ساعت ۴ عصر باشه یا یه تایم مشخص دیگه 

به این خاطر که انگار واقعا میری باشگاه و این روتین هر روز حفظ میشه 

ولی اگه هر وقت حال نداشتی ول کنی و ورزش نکنی نه راستش بدرد نمیخوره 

2740
باید برنامه بخری یا رایگان هستش ؟ورزش هم داره ؟

ورزش نداره برنامه کالری شماری هس رایگانه بعضی آیتم هاش بستس که میتونی با کالری‌های برابر جایگزین کنی مثلا جای قورمه سبزی بزنی قورمه سبزی مرغ که باز هس

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا