2737
2739
عنوان

تو نامزدی.....

267 بازدید | 15 پست

بخاطر نی نی یار گفتم نامزد، دوستیم فعلا 

خیلی پسر خوبیه و اعتماد کامل دارم بهش یعنی خودشو ثابت کرده، دوساله با همیم 

رابطه تا چه حد جلو بره نرماله؟ 

من خودم از اینا بودم ک قبل دوست شدن میگفتم همون بغل و اینا هم ب زور 

ولی الان فکرم فرق کرده:/

گاهی فکر میکنم من پسرم اون دختر 😐

پ ن:میدونم باید شرایط خودمونو... رو در نظر بگیرم ولی در کل بگین نظرتون چیه؟ 

هرکسی نظرشو بگه فقط 😬دعوا نشه🤦🏻‍♀️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رابطه تا عقد نباید صورت بگیره

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2742
خدایی درسته رابطه جنسی اینا خوب نیس ولی تو دوران دوستی  این ممنوعیت از سمت خانوم باشه بهتره تا ...

اون بیشتر ممنوع میکنه😐😂

انقد من کرم ریختم اونم داره میشه مثل خودم 

نمیدونم چیکار کنم 😐🤧

2740
خوبه باز     با خودش صحبت کردی می‌دونه دوست نداری انقد محدود کنی؟

اره میدونه، ب من باشه ک، خدایا😂🤦🏻‍♀️

میگم پسر خیلی خوبیه، براش مهمه قبل عقد و بعدش، ولیییی من کرم ریختم داره میشه مثل خودم

دلم خوش بود اون بیشتر از من حواسش هست😂🤦🏻‍♀️

هنوزم بیشتر از من کنترل داره 

خب دیگه میگم ک ممنوعیته از سمت مرد باشه تو مخه

اره دخترا محکم تر باشن بهتره، الان اون محکم تر بود ولی داره میشه مثل خودم😂🤦🏻‍♀️

من خودمم قبلا خیلیی مخالف اینکارا بودم، از وقتی باهاش دوست شدم، تفکراتم داره ب هم میریزه

همه چیز به میزان شناختی که از طرف مقابل دارین بستگی داره و همچنین عمق رابطتون، فرهنگتون و دیدگاه طرف مقابل نسبت به شما و دیدگاه خودتون به این مسائل.

اگه بخواین رابطه داشته باشین کاملا محافظت شده باشه که مشکل و بیماری پیش نیاد و قبلش آزمایش بدین و اینو بپذیری که اگه یه روز جدا شدین(خدایی نکرده)، به این رابطه به خوبی یاد کنی و خودتو قربانی ندونی و صرفا خاطره خوبی مونده باشه برات.. و یا اگه به ازدواج ختم شد، فردا روزی طرفت اینو یه اتفاق بد ندونه و توسرت نزنه و شک پیدا نکنه که آره با من بودی پس فلانی.. پس همونطور که گفتم همه چی به عمق رابطه و دیدگاهتون وابستست..موفق باشی🌺

2706