2733
2734
عنوان

بی بند و باری...

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 120 پست
شاید اون دوستمون که داره نظر مارو میخونه توی اوج عصبانیتش این تاپیک رو زده باشه بعد هم بره و حرف مارو اجرا کنه اونوقت میدونید با همون حرف چه بلایی سرش میاد؟؟؟؟
أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
2731
کی گفته طلاق تقبیح شده ؟ خیلی از موارد هست که طلاق بهترین راهه . من کسی رو میشناسم که اگه طلاق گرفته بود و رفته بود دنبال زندگیش الان زیر یه من خاک نخوابیده بود ! شما خودت رو نمیتونی بزاری جای اون شخصی که مشکل داره . پس قضاوت الکی نکن ........
*ساناریا* پست ها : 3764عضویت:1391/5/21 1393/1/23 - 3:33 PM [لینک مستقیم] من دیشب توی یه تاپیک بودم همه میگفتن خوب حالا که شوهرت دوست نداره نماز نخون چادر نزار این چه اموزشیه اخه؟؟؟ //// لابد اونی که تاپیک میزنه شوهرم مجبورم میکنه حجاب بذارم یا میگه از خونه بیرون نرو و یه عده میرن رو منبر حدیث و آیه میذارن که چه اشکالی داره شوهرته صلاحته میخواد معنی واقعی روشنفکریه!! هر چی که من فکر میکنم درسته مجازه!
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
طلاق منفورترین حلال خداست .و البته یه راه حل برای رفع مشکلات بی درمان اما نه اولین راه حل همینکه طرف تاپیک میزنه شوهرم سرم داد زد معیان حقوق میریزن سرش چه نشستی که برو مهرتو اجرا بزار و طلاق بگیر و ...
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
parissss نمونه اش تایپک سحر ...که دیشب با همسرش دعواش شده بود...چه حرفهایی که بعضی ها نمیزدن ...شوهرش اومده جلوی خونواده اش معذرت خواهی کرده خیلی ها باز گفتن نه بهش رو نده اخه این شد کمک کردن !
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706