2737
2739
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکنید؟

545 بازدید | 55 پست

من 24 سالمه همیشه دوست داشتم عاشقانه ازدواج کنم و از ازدواج سنتی خوشم نمیومد ولی هیچ پیشنهاد آشنایی خوب و جدی نداشتم تو این سالها فقط یک نفر تو دوران دانشجویی بهم پیشنهاد داد که اصلا معیارای من و نداشت با این که اخلاق و ظاهرم خوبه ولی هیچ وقت دیده نشدم الانم با این که دو سه سال از دانشگاه میگذره و شاغلم همکارم عاشق من شده و به شدت از لحاظ اخلاقی ایده آله و درآمد مناسبیم داره ولی 10 سال ازم بزرگتره که این مسئله باعث تردیدم شده ولی به شدت خودش و از لحاظ رفتاری پیشم ثابت کرده نمیدونم چیکار کنم با همین آقا ازدواج کنم یا صبر کنم ؟ با این که تا الان هیچ پیشنهادی نداشتم ممنون میشم کمکم کنید

ازدواج کن بره 

هر چی بالاتر بری کیفیت میاد پایین تر

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازدواج نمیکردم چون ۱۰ سال برای من زیاده نهایت ۲۳سال

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2731
من ازدواج نمیکردم چون ۱۰ سال برای من زیاده نهایت ۲۳سال

۲و۳

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2738

من خودم به شخصه با این فاصله سنی موافق نیستم حالا معیار هر کسی فرق داره ، ولی به نظر من عجولانه تصمیم نگیر هنوز خیلی فرصت برات هست ، هر چی هم بگذره مطمئن باشه مورد های بهتری سر راهت قرار میگیره و معیار های خودت هم بهتر و پخته تر میشه 

2706