2737
2734

بچه ها   امروز با شوهرم رفتیم خرید کردم  واسه عید  از اونجا رفتیم  خونه ای پدرشوهرم   مادرشوهرم  دید خرید هامو بعدش خواهرشوم  اومد اونجا  مادر شوهرم گفت  فلانی  یعنی من لباس خریده  اونم گفت ببینم  منم  نشونش دادم   یهو انداخت زمین  پاشو گذاشت روش  هی ایراد گرفت ازش   شوهرمم گفت پاتو بردار   گفت به من جمع کن    بخدا با پول خودمم  گرفتم    از این میسوزم  سال های قبل  پول نداشتیم  نمی گرفتم  همشون پز میدادن  جلوم  ولی من اینبار گرفتم  اینجوری کرد  

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا خریدات و بردی نشون بدی؟ 

من نبردم نشون اون بدم دعوت بودیم  خونه ای پدرشوهرم   ما ازاونا دوریم  خوب  موتور داریم   مجبوری بردم بالا

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

چقدر بی سیاستی ک زرتی بردی نشون دادی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
من نبردم نشون اون بدم دعوت بودیم  خونه ای پدرشوهرم   ما ازاونا دوریم  خوب  موتور ...

اهان 

کلا میخواستم بگم هرچی خریدی ن قیمتشو بگو ن نشون بده مادرشوهر ک مادر خوده ادم نیس ذوق کنه 

از منم همینطورن الکی میگم مثلا مامانم کادو داده یا خودم خریدم و فلان

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
چقدر بی سیاستی ک زرتی بردی نشون دادی

گلم من نبردم  اتفاقا من دوستم نداشتم بببن  ولی  مادرشوهرم به محص اینوه رسیدم  داشتم نماز میخودنم  رفت خرید هامو اورد   با شوهرم حرف میزد راجبش   بعدش مادرشوهرم گفت به خواهرشوم  خب اونم  گیر داد 

هر جا نشست ک..نتو بهش کن بشین،وسیله هاشو عمدا با پات جابجا کن و بشین روشون،حرف میزنه وسط حرفش پاشو برو یا با یکی دیگه حرف بزن و ازش دور شو،ادم بیشعورو اینجوری باید سگمحل کرد

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
اهان  کلا میخواستم بگم هرچی خریدی ن قیمتشو بگو ن نشون بده مادرشوهر ک مادر خوده ادم نیس ذوق کنه ...

منم اینجوریم   ولی اینبار  مجبور شدم  

گلم من نبردم  اتفاقا من دوستم نداشتم بببن  ولی  مادرشوهرم به محص اینوه رسیدم  دا ...

اصلا چرا ب مادرشوه ت نسون دادی میزاشتی تو ماشین 

نداشتین

میزاشتی تو کیسه بمونه انگار ن نگار چیزی خریدی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706