2733
2739

مثلا من در دسشویی رو نمیبندم😁

یا مثلا صدای آهنگو زیاد میکنم و کلییی می رقصم تا جونم دربیاد

کلی تلفنی راحت حرف میزنم هرچی دلم میخواد کله پاچه خانواده شوهرو بار میذارم

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست تو بینیم میکنم خخخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
2731

درس میخونم راااحتت

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

فعالیتام زیاد تغییر نمیکنه. نهایتا صدای آهنگ یا سریالی که دارم میبینم رو بیشتر کنم.

آها😃 برای خودم غذا هم اختراع میکنم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
لخت میگردم

خیلی خوبه😂

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

خیال بافی با صدای بلند

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

پیرهن کوتاه یا تی شرت بدون شلوار می‌پوشم 😐 در دسشویی نمیبندم. فیلم بارصدای بلند میزارم ، آشپزی میکنم ، چیزی میخورم، با خودم  حرف میزنم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

با خودم حرف میزنم😂😂

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
2706