2733
2734
عنوان

هفته ۱۳ بارداری و جوش صورت

147 بازدید | 19 پست

سلام خانم ها

من هفته ۱۳ بارداری هستم نزدیک کونه هام و روی پیشونیم و فکم جوش زده مخصوصا پیشونیم ی جوش بزرگ دردناک زده و نزدیک گونم جوش هاش دردناکه اکثر صبح ها هم صبحانه رو بالا میارم و تا نزدیک ظهر تهوع دارم و عوق میزنم و فشارم همش ۷ و ۸ هست و پایینه و کمی سردرد دارم به نظرتون جنسیت چی میتونه باشه ؟ خیلی ذوق دارم  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738
عکس سونو فقط هفت هفته رو دارم پایگاه بهداشت غربالگری نفرستاد گفت برای بچه ضرر داره قلبش ۱۶۲ بود  ...

تحت نظر دکتر نیستی یعنی ،طول سرویکست پس از کجا بفهمی

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
عکس سونو فقط هفت هفته رو دارم پایگاه بهداشت غربالگری نفرستاد گفت برای بچه ضرر داره قلبش ۱۶۲ بود  ...

شما به حرف پایگاه سلامت گوش دادی؟؟؟ 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منظورت سونو آنتی ضرر داره ؟ آزمایش خون سه ماه اول چراضرر داره اخه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2706