2733
2739

دیگه خسته شدم میرم میبینم مادرشوهر کثافت عفریته برداشته داره استفاده میکنه ۳نظم دهنده ۱۰ تایی داشتم که تو هر دوتاشون دوتا یا سه تا دستمال بود تقریبا ۸۰ یا ۸۵ تا دستمال داشتم الان فقط و فقط ۴ تا دستمال دارم همشون گم و گور شدم و تو خونه عفریته خانم هستن تازه عروسم همشون جهیزیمه کسی به جهزیم که دست میزنه قلم پاره میشه الا از حرص دندون درد گرفتم خودشم میرن میبینم با یکیش تو راه پله گل کفشاش تمیز میکنه خانو با یکیش روغن ماشین شوهرشو پاک میکنه تا حالا هم سه تاشو دیدم انداخته بیرون دارم دق مرگ میشم تو دلم فقط دارم بهش فوش میدم چیکار کنم الان قلبم وایمیسته شوهرمم بهش ۲۰۰تومن بدهی داشته اومده شال کلاهم رو برداشته برده داده دخترش  تراسمون هم کوچیکه و چیزی نمیتونم از اونجا آویزون کنم یا خش کنمو بزارم اونجا چیکار کنم کم مونده دیگه خیلی ببخشید زیر لباسمم استفاده کنه امروز صبح هم بهم برگشته میگه عین مردا راه میری صدای پاهات تا پایین میاد گوشمون رفته لطفا یکم آروم تو خونه راه برو من تتو کارم بهم گفت یه تتو میخام و طرحشو داد و منم کپ همونو در آوردم نه پولی داده نه چیزی میگه ریدی تو دستم این چه وضعشه باید برم ریموو کنم وقتیم که داشتم میزدم یه دادو. میدادی راه انداخته بود که سوراخ سنبم کردی برادرشوهر گفت ظرفیت نداری تتو نزن انقد حرص میده بهم شوهرم به خونه یه چیز رو تا دوتا می‌خره میاد قایمکی میدزده میبره خستم کرده بخدا از حرص شدم یه چوب و وقتی حرص میخورم دندونم جوری درد میکنه که میمیرم و زنده میشم  تو رو خدا یه راهی بهم بگین منم یه آدم بی عرضه بی زبونم اونم یه بی حیای تمام ایار همسایه ها به پدر شوهرم گفتن چه زن بی حیایی داری

نخوندم متن رو ولي اگه تو راه پله ميدارين خشك بشه شايذ دوست ندارن و برميدارن كه شما دستمال رو تو راه پله نذارين جلوي چشم از اين به بعد 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرشوهرمن ش و ر ت هامون وازطناب برمیداشت میپوشید

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2740
عزیزم تو راه‌پله جای چیز خشک کردن نیست  یه رخت آویز کوچولو بزار یه گوشه وقتی مهمون اومد جمعش ک ...

عزیزم آخه تو آپارتمان همه همسایه ها هم یه رخت آویز گذاشتن اونجا خشک میکنن حتی مادرشوهرمم اونجا خشک میکنه تو خونه هم گذاشتنی عفریته خانم خودش میگه بوی رطوبت از خونه میاد بزار راه پله خودشم راه پله خودم گذاشتم آخرین طبقه هست و کسی هم نماد جز اون خانم عفریته آخه میگم وسایلی که شوهرم واسه خونه میخر رو از خونه میدزده تا حالا ۲ تا از چاقو هامو دزدیده

نخوندم متن رو ولي اگه تو راه پله ميدارين خشك بشه شايذ دوست ندارن و برميدارن كه شما دستمال رو تو راه ...

اخه خودشم اون کار رو میکنه آخه از خونم هم وسایلی که دوتا باشه یا چیزی از جهیزیمو خوشش بیاد میرم میبینم تو خونشه 

توام برو دستمالاشو از خونش بردار بیار رو لباس بردار چاقو بردار...من اوایل حساس بودم برخورد کردم دیدم‌نمیفهمن الان واه خودم دستمال اوردم میرم از یخچالشون وسایل میارم ظرف میارم...دیگ حرصم نمیخورم

2706