2733
2734
عنوان

نامزدم رفته

198 بازدید | 18 پست

نامزدم رفته تو یه گپ مختلط ینی یه دوستاش عضوش کرده بعد دیشب تاحالا تازه بهم گفت رفتم تو همچین گروهی طوری نیست؟

چی باید بگم در جوابش؟خودم حرصم گرفت ناراحت شدن

اما دلمم نمیخواد کنترلش کنم و فک کنه خیلی خیلی روش حساسم و فلان 

اما واقعا بدم میاد از همچین گروهایی چیکار کنم به نظرتون ؟؟چه واکنشی نشون بدم؟

قسم به آرامش بغلت تا تهش منتظرتم سرباز من...:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو طوری نیست منم عضو کن

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2728

بگو تو رو هم عضو کنه ببین میکنه یا ن اگه نکرد بگو پس خوتم نباید باشی

اگه روزی پسردار شدم اسمش میزارم کــوروش 😍به همون  اقتدار به همون بزرگی به همون عظمت❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥                  هـــرگــزنـخواب کــوروش     ای مهر آریایی   بـــی نــام تــو    وطــــن نــیـز    نـــام و نـــشـان نــدارد. 
بگو

بش گفتم راحت باش دیگه رفتی

در اومد موضع گرفت و گفت لف دادم و من میونه هزار تا دخترم باشم تو واسم یچی دیگه ای و فلانو این حرفا

منم گفتم من کاریت ندارم عضو باش 

اما دلم گرفته ولی از یه طرفم اصلا دلم نمیخواد فک کنه روش حساسم

2738
چرا فک نکنه که روش حساسی ؟ کنترل رو مخالفم اما اینو فک نکنم بد باشه ....

نمیدونم سه ساله باهمیم هم و دوست داریم قصدمون ازدواجه

اما واقعا نمیدونم چی بگم چیکار کنم

تو کامنت واسه ی اون دوست عزیز توضیح دادم میشه بخونی نظرتو بگی؟

خب به هرحال اینطوری گفتی یعنی حساسی

و اونم متوجه شده

چیزی نیست که پنهان باشه

ولی کلا واسه این مسائل اینطوری نظر بده که اگه من فلان کارو کنم تو واکنشت چی هست؟ ببین جوابش چیه. بذارش توی موقعیت مشابه ولی جای خودت و اون عوض بشه. بعد بگو خوب منم نظرم اینه ،حالا تصمیم بگیر که این کار ارزش ناراحتی ما دو تا رو داره یا نه.

فقط از این سمت وارد نشو که نظر خودتو بگی و مخالفت کنی

2706