2737
2734
عنوان

استوریشو ک دیدم داغون شدم 😭🖤😔

232 بازدید | 17 پست

تازگیا کات کردیم ۲۰ روز ایناس البته با پیج خودم ن با پیج فیک دیدم ک تو عروسی و بزن و بکوبه خیلی حالم گرفت پسرا چقد براشون راحته همه چی امروز از صب دلم گرفته بود شادیشو دیدم بدتر شدم دنیا رو سرم ریخت منو باش میگم ناراحته غمگینه😔😔🖤❤️‍🩹

نه بابا پسرا غمگین و ناراحت نمیشن 

فقط ماییم که احساسی هستیم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بابا پسرا غمگین و ناراحت نمیشن  فقط ماییم که احساسی هستیم

دقیقا حتی غمگینم بشن نهایتش یکی دو ساعته ن مثل ما چندین روز اصلا زندگی کردنو فراموش میکنیم دیگه ولی اون قشنگ میرقصید کیفش کوک بود

دقیقا همینه پسرا اصلا ناراحت نمیشن امروز که کات میکنن چند روز بعد برا سرگرمیشون یکی دیگه را پیدا میکنن و راحت فراموش میکنن ما دخترا ساده هستیم که فکر می‌کنیم پسرا هم مثل ما احساساتی هستن 

دقیقا حتی غمگینم بشن نهایتش یکی دو ساعته ن مثل ما چندین روز اصلا زندگی کردنو فراموش میکنیم دیگه ولی ...

چندین روز؟!

ماه ها و سال ها درگیر احساسات منفی و شکست میشیم

بعد اونم کامل یادمون نمیره فقط کمرنگ تر میشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
چندین روز؟! ماه ها و سال ها درگیر احساسات منفی و شکست میشیم بعد اونم کامل یادمون نمیره فقط کمرنگ ت ...

ما چون چن روزه کات کردیم گفتم ولی خب مطمینم این غم نمیره خیلی دلم شکست خیلی بهش باور داشتم حتی منتظر بودم برگرده ولی دریغ از ی تلاش واس برگشت حالشم ک خوشه دیگه نیخاد چیکار برگرده

2706