2752
2739
عنوان

شب زنده داران وزیبارویان و عروسک های سایت فقط بیان😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 33 پست
من میشناسی

آره قدیما فعال بودی 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
بنظرتون بحث چی باشه اسمم تک خاص هم عجیب ۰😍😁

عضو سال ۹۲و این اسم ؟! یا عوض کردی؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عضو سال ۹۲و این اسم ؟! یا عوض کردی؟!

نه همون موقع عوض کردم مگ الان اینجور نیست

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2731
همین سونیا۲۱ بود.عکس کاربریم گربه بود.تاپیک می‌زدیم می‌خندیدیم اونموقع یادش بخیر.

🥺😍یادش گرامی ولی دوباره اومدم

نه همون موقع عوض کردم مگ الان اینجور نیست

الآنم یک بار میشه انتخاب کرد ،اخه اون موقع اسم های سر سنگین میزاشتن🤭

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
الآنم یک بار میشه انتخاب کرد ،اخه اون موقع اسم های سر سنگین میزاشتن🤭

😁😂من جزو شیطونای سایت بووم آخه دجی بودم یادش بخیر اهنگ میزاشتم واسه بچه ها چقدر شادش میکردم سایت مشهور بودم  

برامون بازم تاپیک جنجالی بزن یوکی به یاد ایام قدیم

واقعا باید دوباره سایت دست بگیرم بفهمن جدیدا ریسس کیه 😂

یادمه اینستا یک دختری اسمش یوکابد بود آیدی ش یادم نیست از اکسپلور دیدم

بعد تعریف میکرد بچه که بوده موقع واکسیناسیون خانم پرستاره که اسم اینو دیده خاصه یادش مونده بود

بعدها که دختره میره دانشگاه با یک پسری آشنا میشه مادر پسره میاد خواستگاری

تا اسم ش رو میفهمه چند تا سوال از بچگی و شهری که زندگی میکردن میپرسه و مامان پسره هم طرح ش رو همون شهر گذرونده

و خلاصه میفهمه بله عروس خانم رو تو بچگی واکسن زده

خاطره ی جالبی بود

تاپیکت رو دیدم یاد قصه ش افتادم😍😍

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
آره والا.بیا وسط میدون. سایت جو قدیم رو نداره دیگه یوکی.خیلی ضعیف شده 

دوباره میسازمش 😂😁قوی تر قبل

یادمه اینستا یک دختری اسمش یوکابد بود آیدی ش یادم نیست از اکسپلور دیدم بعد تعریف میکرد بچه که بوده ...

الهی عزیزم چه قصه قشنگی 😍😍😍🥺