2752
2734
عنوان

عروسی چجوری برم؟؟؟؟؟؟؟؟

297 بازدید | 41 پست

سلام دوستان برادر جاریم فوت کره چهلش رد نشده از اونورم واسه برادرزاده شوهر تالار گرفته بودن هرچقدرگفتن عقب ننداختن مجبورن عروسی بگیرن ،حالا من نمیدونم ارایشگاه برم یا نرم یا ازاونیکی جاریام بپرسم ارایشگاه میرن یانه ؟راستشو بگن یا دروغ بگن ،چون ممکنه خودشون نرم به من بگن میریم بعد من برم ارایشگاه موهامودرست کنم ومیکاپ کنم به گوش جاریم برسونن ،چیکارکنم

اوتلا طبق سنت هم حساب کنی شما نیاز نیست عزا نگه دارید ،برید و آرایش کنید ربطی ب هم ندارید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

به نظرم نمیخواد ارایشگاه بری ساده باش که بعدا جاریت ناراحت نشه البته چون خودت اخلاق جاریاتو میدونی بسنج ببین چی بهتره

یا از مادرشوهرت بپرس

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقدر بد بیچاره جاریت فراموش نمیکنه این کم‌لطفی و بی مهری خانواده شوهرش رو  شما که بزن بکوب دار ...

خب عزیزم تالار کنسل نکرده دیگه یهویی اون بنده خدام فوت شده وگرنه که ابنا قصد بی احترامی ندارن!

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2740
به نظرم نمیخواد ارایشگاه بری ساده باش که بعدا جاریت ناراحت نشه البته چون خودت اخلاق جاریاتو میدونی ب ...

مادرشوهرم کلا نمیاد چون برادر جاریم میشه خواهرزاده اش ،ازاونور هم عروسی نوه اشه

اگه جاریام نرن ارابشگاه من یه نفربرم ،جاریم با من دشمن میشه 

دشمن چی؟! اولا برو بعدم عمرا مثل روح بیان پس از ازایشغ میکنن ب نظرم برو و آرایش ساده انجام بده 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
خب عزیزم تالار کنسل نکرده دیگه یهویی اون بنده خدام فوت شده وگرنه که ابنا قصد بی احترامی ندارن!

چی بگم راستش تالار بهانه ست هیچ تالاری نمیتونه بگه کنسل نمیشه نخواستن احترام بذارن تا چهلم گفتن به ما چه مرد که مرد

ای بابا خب به نظرم بهتره ارایشگاه نری که یوقت ناراحت نشن ارایش ساده وموهاتم باز بزار 

وای پس دیگه بدتر چطور بردار شوهرت دلش اومده جشن بچش بگیره تو این‌شرايط 

تو این یه مورد نمیتونم امروزی فکر کنم ببخشید فکر کنم تریبت خانوادگیم اجازه نمیده بخوام مثل شما فکر کنم و عادی باشم نسبت به فوت عزیزان دو نفر از خانوادم