2737
2734

دخترم اولش سرما خورد با تب ولرز و گلودرد ولی ده روز بعد دوبارع تب تا ۴ روز که روز اخر گوش دردم اضاف شد حالا۱۲ بهمن یه روز تب تا سشنبع که تب کرذه و قطع نشذه بردم پیش متخصص اطفال ازمایش نوشت معلوم شد عفونت داره ادرارش فارمنتین ۶۴۳ داده بهش گفت شنبه هم ببرم دوبارع پیشش

حالا من تو عمرم اسم عفونت ادرار نشنیدم باید چیکار کنم زود خوب بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکرکردم چی شده🤐،بادارو خوب میشه دیگه آب هم خیلی زیاد بخوره

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2738

واقعا عفونت ادرار نشنیدی؟؟

داروهاش رو سر موقع بده و وقتی میره دسشویی حتما خودش رو خشک کنه 

اکثر از شیر که میگیرن بچه رو احتمال داره عفونت ادراری بگیرن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
واقعا عفونت ادرار نشنیدی؟؟ داروهاش رو سر موقع بده و وقتی میره دسشویی حتما خودش رو خشک کنه  اک ...

دخترم ۹ سالشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
بدترین درد برا یه مادر مریضیه بچشه 

درسته اما باید تحمل رو بالا برد چون این بیماری ها ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و راه حل دارن

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.