2733
2734
عنوان

تلافی اذیت های شوهرم

1112 بازدید | 57 پست

خیلی اذیتم می‌کنه اصلا محل نمیده به من چطوری تلافی کنم بعد اینکه سقط کردم حتی بغلم نکرد قبل ازدواج یکی دیگه رو میخاست فک کنم هنوز تو فکرشه چرا خودمو بدبخت کردم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلافیه چی مگه بچه بازیه بشین باهاش حرف بزن با حرف مشکلات حل میشه عزیزم

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2731

تو که میدونستی کاش زنش نمیشدی 

اگه فک میکنی هنوزم به فکر اونه جداشو 

بهتر از اینکه خدایی نکرده چندساله دیگه با بچه خیانت ببینی........ 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740
تو دوران عقد بهم گفت

کاش همونجا جدا میشدی ازش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

اگع می دونستی چرا زنش شدی  بعدشم   اگع  محلت نمیده     بهت توجه نمی کنع وتمام ناراحتی  بچه رو کجا ی دلت بزاری عزیزم     قصد نصیحت  ندارم   دلشو ب دست بیار.    رگ خوابشو پیدا کن   زندگی  رو   ب خاطر ی خاطره مرده  بگو واسمون جهنم نکن جونمون سلامتیمون همیشه نیست 

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
میگم باهام حرف نمیزنه

بگو اینجوری ک زندگی نمیشه هی بی محلی و سردی 

بلاخره ک ی چیزی میگه زبون ک داره 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
نمیشه برگشت به عقب خیلی پشیمونم

چرا نمیتونی جداشی؟! 

مشکل خانوادت هستن یا بچه داری؟! 

2706