2737
2734
عنوان

صبرکنم یا همه چیو تموم کنم خودم؟؟؟

465 بازدید | 43 پست

سلام براتون شرح حال میدم همه چیو بر اساس اون یه نظر درست بم بدید 

۲۵سالمه

پاتنرم۳۳

میگه همش درگیر کارم و تو رابطه خیلی کم وقت میزاره 

روزی چن تا پیام و ۱۰یا۲۰دیقه تماس تلفنی هرچند ماه یک بار بیرون

منم بخاطر این شرایطش غر میزنم همش چون میبینم در طول روز ساعت ها واتس اپ انلاینه ولی من زنگ میزنم پیام میدم جواب نمیده (علت انلاین بودنشو میگه بخاطر کار و گروه های فامیلی )

الان بخاطر غر زدن من گفته باید از هم فاصله بگیریم میخوام یه تصمیم درست بگیرم که کات کنیم یا ادامه بدیم!ب مدت تقریباً یک ماه

الان ۱۲روز گذشته 

از نظر من ادم بخواد کات کنه یا ادمه بده تو ۳روز هم میفهمه حسش چیه چند چنده باخودش

به نظرتون بازم صبرکنم خودش بیاد یا تموم کنم همه چیو؟؟

(خدایی توی رابطه همیشه بهترینارو براش خواستم چه تولد چه مناسبت حس میکنم دیگه لیاقت اینو نداره بخوام براش صبرکنم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجی یه فکر درس و درمون بکن 

همه چی واضحه بنظرم

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2731

عزیزم برای چی اجازه میدی باهات اینجور برخورد بشه.مگه میشه وقت نداشته باشه جواب شما رو بده،نمیخواد که جواب نمیده،این آدم به درد رابطه نمیخوره احتمالا سرش شلوغه

هر کجا باشم غمت هست....

اسی اون دکمتو زده کات کرده از طرف خودش شما هم مثل یه خانوم با شخصیت دکمشو بزن و از همجا بلاکش کن 

چقدر عوضی بوده واسه گروه فامیلی وقت داره واسه شما نداره

من یکی یکبار باهام اینجوری برخورد کنه واسه همیشه میذارمش کنار

2738
چندسالشه ؟ و اینکه تایپش منطقیه یا احساسی ؟

34 سالشه 

خودش ک احساسی هست اما من هیچ محبتی از این ندیدم قهر میکنم خودش پیام میده همش ب فکر رابطه ج ن س ی 

می‌خوام کلا خطمو عوض کنم اما هم دوسش دارم و خودم ترس از رهاشدگی دارم 

2706