2737
2734
عنوان

مامانای مهر و آبان ۱۴۰۳ بیاین باهم باشیم🤗🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 240 پست
آزمایش خونش هفته ی ۱۵ عه برای من نوشته سونو انومالی هم هفته ۱۸

خیلی ممنونم.🙏🏻🙏🏻🌸🌸

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شما هم نوشته ؟

به من گفت لازم نیست بری چون آزمایش غربالگری اول خوبه ولی دوست داری برو خودم می خوام برم وگرنه دکترم گفت لازم نیست دیگه فقط سونو رو گفت برم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2731
به من گفت لازم نیست بری چون آزمایش غربالگری اول خوبه ولی دوست داری برو خودم می خوام برم وگرنه دکترم ...

والا منم دکترم گفت برو یه دکتر دیگه پرسیدم گفت نمیخاد بری دو دل شدم نمیدونم 

والا منم دکترم گفت برو یه دکتر دیگه پرسیدم گفت نمیخاد بری دو دل شدم نمیدونم 

رفتنش که ضرر نداره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتنش که ضرر نداره.

آره ولی دو موردش که همون سندروم دان و برسی میکنن که خب تو ۱۲ هفته هم برسی کردن

دو موردشم که مربوط به مغز و نخاع جنینه اگه ریسک بخوره میگن تو انومالی بررسی شه 

خب وقتی میخام تو سونو برسی کنن چرا الکی بریم 

من از چنتا دکتر و سونوگرافی پرسیدم گفتن نیاز نیس مگر اینکه تو فامیل خودت یا همسرت سندروم دانی باشه یا اولین غربالگری ریسک زده باشن یا ۳۵ سال به بالا باشی 

من که نمیرم 

آره ولی دو موردش که همون سندروم دان و برسی میکنن که خب تو ۱۲ هفته هم برسی کردن دو موردشم که مربوط ب ...

آها خب پس ضرورت نداره،،ممنون بابت توضیحات.🌸🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

سلام چه خوبه اینجا رو پیدا کردم

من یه مامانم با کلی سوال

یکشنبه اِن تی دارم بچه ها

تقریبا ۱۳ هفته میشم...

دخترم ۸سالشه...هماتوم و پولیپ سرویکال دارم برای همین خونریزی دارم و شیاف میزنم

سلاااام.منم بااازی😁 من یه پسر ۸ ساله دارم اولین اقدامم بود،اخرین پریودم ۷ بهمن بوده و برطبق اون ا ...

عزیزم من تازه دارم چت ها این تاپیک رو میخونم...منم دخترم ۸سالشه و الان ۱۳هفته و نیمم 

چه خوبه یه مامان توی شرایط خودم پیدا کردم

سلام من دوازده هفته و پنج روزمه

ان تی رو دادم

تا الان سه کیلو کم کردم بخاطر حالت تهوع 

یه دختر و یه پسر دارم این یکی هم احتمال زیاد پسره

زایمانم زده سیزده ه آبان ولی چون سز هستم میفته مهر🥰

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706