2737
2739

من حس میکنم یجورایی رو هم کلاس یه حسایی دارم 

سابقه نداشته اینطوری شده باشم تاحالا انگار یه حس مالکیته نمیدونم چرا اینطوری شدم نتونستم با مشاور مدرسه یا مامان بابام درموردش صحبت کنم 

سنم که زیاد نیست کلا ۱۳ سال دارم

میشه کمکم کنه بتونم این حس رو ترک کنم؟ نمیدونم چیکار کنم

چه حسی مثلا

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم انگار برام خیلی مهمه حس مالکیت دارم جوری که دلم نمیخواد جز من کسی پیشش باشه  اونطور حس ...

غرورنوجوانی هست میگذره

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2728