2737
2734

😑😑 از یه طرف همش خیانت میان میگن😢 از یه طرف یکی میگه چون من سفید و بورم سبزه ها زشتن از یه طرف همش دعوا میشه تو تاپیکا و .......

از تاپیک ها نه

از حقوق کاربرا که پشیزی ارزش نداره برا خانم تهرانی 

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من نود درصد تاپیک ها رو شرکت نمیکنم و انتخابی باز میکنم 

از آخرین باری ک تاپیک خیانت رفتم چیزی یادم نمیاد

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

نه از خود این سایت بدم نمیاد. بستر مناسبی برای تبادل نظر و به اشتراک گذاری دغدغه‌ها و علایق و هم‌صحبتی با بقیه ست.

ولی متاسفانه با ۹۰ درصد کاربرا، مخصوصا تاره‌واردها نمیتونم کنار بیام.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

مزخرف با قوانین ضد انسانی

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 

نه نی نی سایت تنها سرگرمیم هست تنها جایی که راحت میتونم خودم باشم حرف بزنم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

بخدا حالم داره به هم میخوره دیگه تازگیا خیلی جوش سمی شده خیلیا خود درگیر و مریض شدن یه نگاه به تایپک آخرم بندازی متوجه میشی 

کاش یه کاری کنن کلا دیلیت اکانت کنی کاربریت حذف شه و بری ، تعلیق کردن فایده نداره پست و تایپکات میمونه😑

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
از تاپیک ها نه از حقوق کاربرا که پشیزی ارزش نداره برا خانم تهرانی 

آخ گفتی 

نه پستتو میتونی پاک کنی (بعد از بیست و چهار ساعت اجازه بدن خودمون کامنت هامون رو پاک کنیم برای کاربر های عادی ولی تو سرور نی نی یار ها بمونه تا مشکلی پیش نیاد)

نه حذف تایپک هات دست خودته تازه یک روز در میون هم باید لینکشو بزاری 

نه گزینه بلاک داره 

تازه تعلیق بشی بازم کاربریت میمونه خب چه وضعشه آخه من شاید سیمکارتمو دارم واگذار میکنم چرا باید کاربریم باقی بمونه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ارع دقیقا دیدم بخدا طرف خود گیری داشت😑

حرص آدمو در میارن قشنگ😂هی میگم دیگه نمیام سایت ولی نمیشه 

اینم از عوارض نداشتن رفیقه

2706