2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به طب اسلامی اعتقاد داری؟ در مورد ناخن درمانی طب اسلامی،سرچ کن. همسرم فقط،با همین جواب گرفت. اونهمه ...

ناخن و یکبار انجام دادم والا موقت بود .حالا نمیدونم درستع یا نه 

من اینو انجم دادم ،،  رفتم چسب درد خریدم ناخن های پا ک دست و گرفتم چسبوندم ب گردنم با چسبه سه روز موند چقدرم اذیت شدم ....

2731
ناخن و یکبار انجام دادم والا موقت بود .حالا نمیدونم درستع یا نه  من اینو انجم دادم ،،  رف ...

برای همسرم جواب داد خداروشکر. برامون عجیب بود.  پس داروهاشون رو بگیر و استفاده کن.    یه گروه دارم تو ایتا.گفته جاانداختن دیسک و اینا. می فرستم اینجا ببین دیسک گردنم می تونند

برای همسرم جواب داد خداروشکر. برامون عجیب بود.  پس داروهاشون رو بگیر و استفاده کن.     ...

دکتری که همسرت رفت کجا بود دارو چی میدن من .اگه تهران کرجه ادرس بگو برم خیررر ببینی الهی

دکتری که همسرت رفت کجا بود دارو چی میدن من .اگه تهران کرجه ادرس بگو برم خیررر ببینی الهی

نه شهرستانم.  ببین سرچ کن نمایندگان طب اسلامی شهرتون شماره هاشون تو نت هست با یکیشون تماس بگیر

متاسفانه خواستم لینک بذارم پیام اومد مجوز گذاشتن لینک نداری