2733
2734

با یه نفر یک ماهه تو رابطه آشنایی هستم این آقا صورتش هیچ مشکلی نداره و چشم و ابروی قشنگی هم داره حتی من هر دفعه که ایشون و میبینم نسبت به چهرش یه حس دارم مثلا از نیم رخ که نگاش میکنم برام آدم جذابیه ولی رو به رو معمولی به پایین ، بعد ۵ دقیقه بعد که جدی بشه حالت صورتش و از رو به رو هم دوست دارم خسته شدم نمیدونم چمه خیلی دارم عذاب میکشم خواهش میکنم تجربه دارین راهنماییم کنین چرا هر دقیقه یه جورم😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چندسالته گل

24 بدبختی اینه انقدر دوسم داره و آدم خوبیه هیچ دغدغه دیگه ای ندارم که بهش فکر کنم بند کردم به قیافه در صورتی که من اصلا آدمی نیستم که از قیافه کسی بدم بیاد یا ایراد بگیرم ولی چون به این فکر میکنم ممکنه این آقا همسرم بشه شاید این حس کوفتی اومده سراغم

چندوقته اینطوری ازاولش منم اولش روشوهرم اینطوربودم😅

آره عزیزم اوایله رابطمونه یک ماه شده 

بعدش اوکی شدی ؟ کی دست برداشتی از این کار؟ من مشکلم اینه یه سری حالتای چهرش و دوست دارم  جذابه برام ولی یه سریاش نه نمیدونم چیکار کنم

2738
آره عزیزم اوایله رابطمونه یک ماه شده  بعدش اوکی شدی ؟ کی دست برداشتی از این کار؟ من مشکلم اینه ...

ببین من بعددوماه دیگه قیافش عادی شدم برام الان من یه روزفکرمیکنم دوستم داره یه روزفکرمیکنم نه

به نظرم نرماله چون ماخانماکلا دنبال مشکل میگردیم

ببین من بعددوماه دیگه قیافش عادی شدم برام الان من یه روزفکرمیکنم دوستم داره یه روزفکرمیکنم نه به نظ ...

آره عزیزم با حرفت موافقم بعد حس میکنم وسواس گرفتم من ترجیح میدم به این حالت تو برسم تا توی همچین حالی دست و پا بزنم حداقل تکلیفت با خودت مشخص شده تو از ظاهرش کامل خوشت میاد؟ مشکلت با قیافش چی بود اول!

2706