2733
2739

پسر ۳۴ سالشه مهندسه تو تیم مراقبت پرواز فرودگاهه باباش تو بازار موبایله یه واحد ۶۰ متری تو اکباتان داره  ماشینم داره قدش بلنده قیافه اش به سلیقه من میخوره خیلی اهل گردش و تفریح و مسافرت خارجی و اینا از اون مدل پسراس که خیلی باهاش به ادم خوش میگذره و همش آدمو میخندونه مذهبی هم اصلا نیس ولی نمیخواد زنش سرکار بره میدونم با دخترای زیادی بوده و خیلی هم قمار میکنه الکلی نیست به اندازه مشروب میخوره و خیلی ساله جدا از خانواده اش زندگی میکنه و قبلا هم تا پای ازدواج رفته  یکی دوبار ولی بهم خورده  

دختر ۲۳ سالشه تحصیلاتش کارشناسی شغلش  معلمه ماشین داره  تک فرزنده  مامانش مدیر مهدکودک و باباش تو شهرداریه باباش خونه ۸۰ متری  هم بهش میده قیافه اش از پسره سرتره لاغر و قد بلنده حجاب نداره تیپش خوبه  تا حالا با کسی نبوده 

به نظرتون شرایطمون بهم میخوره که قبول کنم باهاش بیشتر آشنا شم ؟ دوست شوهر عمه ام هست و چندبار تو دورهمی اینا دیدمش تاحالا خواستگار نداشتم نمیخوام عجولانه تصمیم بگیرم 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

موقعیتش خوبه ولی مهم اخلاقشه که انگار شکاکه و بددله به خاطر روابط گذشته ش .به نظر من خوب نیس 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اوف  خانواده  ما پاین  اما یسری چیزا تو خانواده ما قفله پس نه

از لحاظ فرهنگی به خودمون میخوره یه کم خانواده اونا باکلاس ترن

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
موقعیتش خوبه ولی مهم اخلاقشه که انگار شکاکه و بددله به خاطر روابط گذشته ش .به نظر من خوب نیس 

فاصله سنی هم زیاده .الان اون احتمالا سریعم بچه بخواد ولی تو هنوز سنت کمه و باید خوش باشی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706