2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یک سالگی پسرم جشن نگرفتم بنابه دلایلی نشد حتی خانوادگی هم نگرفتم فقط بردم آتلیه پسرمو خیلی ناراحت شدم بعدش که نتوانستم براش جشن بگیرم اما خواهرم براپسرش گرفت خیلی هم خوش گذشت من حس کردم مادر خوبی براش نیستم که نتوانستم براش جشن بگیرم کلی هم غصه خوردم
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
2738
وای من اشتباه خوندم ی عالمه هم نوشتم بعد دوزاریم افتاد
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
گلنوش جون من تا به این سن که پسرم دوسالش شده هیچ جشنی براش نگرفتم حتی باورمیکنی به دنیا اومد قربونی واینا نکردیم جشن دهم اینا هم نه من را به راه جشن نگرفتم که
رز جون اصلا اشتباه خونده بودم اونارو نوشته بودم مبارکش باشه
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
ستاره مادرشوهر مانع شد ونذاشت جشن بگیرم حتی کارت چاپ کرده بودم اما یه مسایلی پیش اومد نداشت جشن بگیرم براپسرم والا شوهرم هم موافق جشن گرفتن بود اما من لج کردم گفتم نمیگیرم
2706