2733
2734

من راه دور زندگی میکنم با تلفن با مامانم در ارتباطم

هربار زنگ میزنم خاهرم و بچه هاش اونجان

یه حرفایی هست خوب نمیخام اونا باشن وقتی به مامانم میزنم

یا بسته با پست میفرستم برای مامانم هرچی هم میگم که جلوی اونا باز نکن بچه هاش بهونه میکنن و باز میکنه

چندبار تا حالا زنگ زدم اونجان نمیتونم حرف بزنم خدافظی میکنم

شب ها هم یا شوهرم هست یا بیرونم یا مامانم میدونم خسته هس نمیشه زنگ زد

چار کلام میخام از درد دلم بگم از مشکلاتم از روزم برای مامانم بگم همش بچه اونجاست و صدای نق بچه پشت تلفن

خاهرمم مشکل داره تو خونه اش برای اینکه تو خونه نباشه میاد خونه مامانم تا عصری بعد میره خونه

دیوونه شدم چی کار کنم

چطوری به خاهرم بگم بابا دو روز نرو اونجا

بعد خودمم که میرم شهر مامانم هرروز باز میاد خونه مامانم نمیکنه یه روز منو مامانم تنها باشیم شاید خاستیم جایی بریم اون نیاد یا کاری کنیم اون نباشه مثلا  یه بار میخاستم کمک مامانم خونه تکونی کنم بچه هاش اومدن خوب همش تو دست و پا بودن هیچ کار نشد بکنم روز بعدشم برگشتم خونه خودم. چطوری به خاهرم و به مادرم این قضیه را بفهمانم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چه بهونه ی غیر منطقی‌ هر روز هر روز میخوای زنگ بزنی چی بگی هفته ای دوبار زنگ بزن نیم ساعت حرف بزن ...

هرروز زنگ نمیزنم که یه بار در هفته زنگ میزنم

دلت خوشه هرروز

منظور من اینه که هرسری و هر تایمی زنگ بزنم اونجا هستن🤣

چه بهونه ی غیر منطقی‌ هر روز هر روز میخوای زنگ بزنی چی بگی هفته ای دوبار زنگ بزن نیم ساعت حرف بزن ...

خواهرش هر روز بره خونه مادرش مشکلی نیست ولی استارتر بخوهد هر روز زنگ بزنه ایراد داره؟؟؟چه عجیب😶

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
تفکرت برام‌عجیبه‌در مورد خواهر و‌خواهرزاده هات

تفکر خاصی ندارم نیاز به یک تلفن فقط با مادرم دارم که یه بچه هی پشت تلفن نگه مادربزرگ اب بده بیا بازی و خاهرم هم متوجه صحبتام نشه خیلی عجیب نیست

2706