2737
2739
عنوان

ساكشن غبغب كردى بياااا

372 بازدید | 20 پست

سلام به همه

عزيزان من ميخوام كلينيك پارتا ساكشن غبغب انجام بدم

٢٣ اسفند چون شاغل هستم بايد اون تاريخ انجام بدم كه بعدش خونه باشم و دوره نقاهتشو بگذرونم

تنها نگرانيم اينه كه نكنه بعد از عمل مشكلى پيش بياد چون دوره نقاهت منم به تعطيلات عيد ميخوره  و كلينيك بسته ميشه تا ١٨ فرودين

كسى تجربه داره بگه

در اين كلينيك كسى ساكشن كرده؟

من انجام دادم ولی نه اون کلینیک.... دوره نقاهت و استراحت خاصی نداره... فقط یه گن مخصوص داره که باید اونو ببندی محکم... من یک ماه بستم... همون موقع که کارم تموم شد سردرد داشتم که با قرص مسکن حل شد... منم چون شاغل بودم چهارشنبه عصر انجام دادم پنجشنبه و جمعه خونه بودم... مشکل خاصی نداشت

[QUOTE=]من انجام دادم ولی نه اون کلینیک.... دوره نقاهت و استراحت خاصی نداره... فقط یه گن مخصوص داره که باید ...[/QUOTE]

مرسى جواب دادى از نتيجه راضى هستى؟؟

حجم غبغبت چطور بود؟

احتمال  عغونت .. وجود نداره؟

من چون كاشت ابرو انجام دادم ٢ ماه پيش و قبلش از نقاهتش نگفته بودن بهم الان نگرانم 

براى ابرو ٢ هفته اسير بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

سلام عزیزم وقتتون بخیر.

ب جز هزینه ساکشن غبغب دیگه چه هزینه هایی هست؟؟ خیلی برام مهمه بدونم ممنون میشم ج بدی؟؟

مثلا هزینه کلینیک یا عکس و آزمایش و... هست؟؟ میشه بگی دقیقا هزینه چیا هست و حدودا چقدر میشه 

سلام عزیزم وقتتون بخیر. ب جز هزینه ساکشن غبغب دیگه چه هزینه هایی هست؟؟ خیلی برام مهمه بدونم ممنون م ...

سلام هنوز نميدونم من ٢٣ وقت دارم

فعلا گفتم يه ازمايش بدم روز عمل ببرم

حالا انجام بدم بعدش ميام مينويسم

2706