2733
2739
من یه خانوم محجبه ام.گاهی چادر میپوشم گاهی هم مانتو ولی حجاب کامل رو دارم.هیچوققققت با بدحجابا بد رفتار نکردم یا بد نگاشون نکردم.حتی نصیحت و پند و اندرز نکردم چون میدونم اونا میخوان گه این مدلی بپوشن.به من ربطی نداره.ولی حرفم الان به این خانما و اقایونی هس که به چشم بد بهمون نگاه میکنن!میرم داخل مغازه چون محجبم طرف جوابمو نمیده.همون لحظه یه خانوم بدحجاب میاد داخل و مغازه دار کلی تحویلش میگره!این اتفاق بارها و بارها واسم افتاده!یا اینکه جدیدنا خیلی از نگاها رو میبینم که خانوما یه جوری بد بهم نگاه میکنن که میگم مگه من چه کردم!خب من روسریمو روی سرم گذاشتم و موهامو پوشوندم.من یه مانتو پوشیدم که استینش تا مچ دستمه و سایزشم نه واسم تنگه نه گشاد.و یه شلوار معمولی!ولی گاهی رفتارها و نگاه هایی که تو جامعه میبینم به شدت ناراحتم میکنه!
دستم تو دوست یاره...قلبم چه بی قراره...
بایدپوستت کلفت بشه.من این دورانوگدروندم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب عزیزم پوست کلفت چرا!مردمی که دم از انسانیت میزنن دم از عدم قضاوت و روشن فکری میزنن نباید به انتخاب ما که حجاب کامل هستش احترام بذارن؟
اما چادری های زیادیو دیدم که به خانمی که پوشش باب میل اونهارو نداشته بد نگاه کردن و .. فکر کردن خودشون خدان
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
بعضیام فکرمیکنن چادریادزدن! خیلی بده
2738
کلا زن که باشی تو این مملکت به هرحال یه چیزی پیدا میکنن بهت بد نگاه کنن حالا باحجابی یا بی حجابی یا هر چی مشکل اینجا زن بودنه
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
خب عزیزم اگه رفتارهای دیگران برات مهم باشه که باید هر روز به یه رنگ در بیای شما این روشو به خاطر تحسین دیگران انتخاب نکردی که به خاطر سرزنششون تحت تأثیر قرار بگیری هر وقت دلت شکست بگو خدایا تو میبینی و همه چیزو به خدا بسپار اون تنها نمیذاره عزیزم
تو ماهی و من ماهیِ این برکه کاشی، اندوه بزرگیست زمانی که نباشی...
لیلا جان امروز واسم اتفاق افتاد.من ازین مدلا نیستم که همش مشکی بپوشم برم بیرون.رنگی هم میپوشم.مانتو هم میپوشم گاهی که چادر دست و بالمو میگره ولی بازم این نگاه ها هست و ناراحت کنندس
دقیقا حق داری منم زمانی چادری بودم این نگاه ها خیلی آزار دهنده هست....ببخشید مثلا میرفتم جایی تحویلم نمیگرفتن حس میکردم نقش گلابیو دارم
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706