2733
2739

من آذر.  PRK فوق پیشرفته کردم

راضی بودم اصلا درد نداشت

۱ شب مراقبت کردم تا ۳ روز عینک دودی دایم ‌رو‌چشمم بود 

تا دو هفته اجازه آرایش ندارقطره هارو‌سر وقت بزن

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
من آذر.  PRK فوق پیشرفته کردم راضی بودم اصلا درد نداشت ۱ شب مراقبت کردم تا ۳ روز عینک دودی دا ...

پزشک تصمیم میگیره ک کدوم روش بهتره یا خوده بیمار🤔

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پزشک تصمیم میگیره ک کدوم روش بهتره یا خوده بیمار🤔

خود بیمار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2742
من آذر.  PRK فوق پیشرفته کردم راضی بودم اصلا درد نداشت ۱ شب مراقبت کردم تا ۳ روز عینک دودی دا ...

چه عالی

یعنی سه روز فقط رعایت داشت؟؟

از کی تونستید بیرون برید یا تلویزیون و موبایل استفاده کنید؟

هزینه عمل را هم میشه لطفا بگید 

چه عالی یعنی سه روز فقط رعایت داشت؟؟ از کی تونستید بیرون برید یا تلویزیون و موبایل استفاده کنید؟ ...

من از فرداش رفتیم شهرستان تا ۳ روز مراعات میکردم دیگه 

هزنش شد ۱۵ تومان البته بیمه بالای ۳ رو میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چه خوبه من فک کردم یک ماه باید عینک دودی زد مرسی که جواب دادی عزیزم💚

من هنوز تو‌افتاب باید عینک‌دودی‌بزنم ولی 

تا ۶ ماه‌‌تو‌نور خورشید باید عینک‌دودی‌بزنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز تو‌افتاب باید عینک‌دودی‌بزنم ولی  تا ۶ ماه‌‌تو‌نور خورشید باید عینک‌دودی‌بزنی

آهان

اگر رعایتش همین باشه که خوبه 

البته الان عمل کنم شش ماه بعدش میخوره تابستون و آفتاب زیاده اما بهتر از عینک زدنه

من دماغم انحراف داره وقتی عینک میزنم استخوان دماغم گیر می‌کنه به عینک و خیلی درد میگیره همیشه دماغم زخمه دیگه خسته شدم واقعا