2737
2734
عنوان

راهنماییییییییییییییییییی

60 بازدید | 7 پست

پارسال اوایل تابستون من با عمو کوچیکم دعوام شد و دعوا بزرگ شد و خانواده ها توش کشیده شدن تقصیر عموم و زن عمومم بود و پای مامانبزرگ و بابابزرگمم وسط کشیده شد حرفای ناموسی خیلی زشتی به من و مامانم و خواهرم گفتن خیلی خیلی زشت بابابزرگم و عموم و زنش 

بقیه شو میفرستم براتون

بگو عزیزم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت گفتی لایکم کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2742
بگو عزیزم

کلا آدمای درست حسابی و با فرهنگی نیستن و از اونموقع ما اصلا ارتباط باهاشون نداشتیم فقط وقتی یکی از عموهای بزرگم کرونا گرفت دو ماه پیش و تا پای مرگ پیش رفت، تو بیمارستان با بابابزرگم و مامانبزرگم روبرو شدیم و دیگه خانواده من کلا هممون سلام احوال پرسی کردیم با بابابزرگ و مامانبزرگم ولی مامانبزرگم انقد بی فرهنگه که تو اون موقعیت که عموم تا پای مرگ داشت میرفت تو حیاط ب بابام گفته بود زنت مانتوش کوتاهه این چیه پوشیده فلان بابامم گفته بود ب تو هیچ ربطی نداره

ب تو هیچ ربطی نداره زن من چی میپوشه خلاصه هی پیغام میدن به بقیه که آی نمیان خونمون و نمیان سر بزنن و فلان در حالی هر بی احترامی که دلشون خواست ب منو خواهرمو پدرمو مادرم کردن و توهین ناموسی و زشت بابامم کلا دوسشون نداره و برای بابام و خانواده م هیچوقت خوب نبودن ولی هی ب گوشمون میرسونن که خونشون بریم در حالی که خیلی بی احترامی میکنن و آدمایین که میان خونه ت ولی پشت سرت غیبت میکنن هم عمو و زن عموم که باهاشون دعوامون شد که آی زنش دست و پاچلفتیه دختراش بی عرضه ن و غذاشون فلان بود و مسخره میکنن و خندیدن در حالی که شکر خدا ما خیلی از اونا سطح بالاتریم من دانشجوم و خواهرم پرستاره بابام کارمنده و مامان بابام هردو شاغل و ی سوپرمارکتم داریم که شکر خیلی درآمدش خوبه و مامانم کلا نسبت ب زن عموام آزادتره و بابام کنترلش نمیکنه و نسبت ب زنای هم سنش زرنگ تر و موفق تره 53 سالشه

والبته پارسال اوایل تابستون من با عمو کوچیکم دعوام شد و دعوا بزرگ شد و خانواده ها توش کشیده شدن تقصیر عموم و زن عمومم بود و پای مامانبزرگ و بابابزرگمم وسط کشیده شد حرفای ناموسی خیلی زشتی به من و مامانم و خواهرم گفتن خیلی خیلی زشت بابابزرگم عموم و زنش کلا آدمای درست حسابی و با فرهنگی نیستن و از اونموقع ما اصلا ارتباط باهاشون نداشتیم  بزرگم و عمه م میگن که بابابزرگم پیره و فلان و ممکنه بمیره و حداقل خونش برید چند ماه ی بار و فلان

نظر شما چیه بنظرتون باید خونشون بریم یا نه؟من شخصاً آدمی نیستم که یکی بی احترامی کنه حتی ی ذره بهم دیگه محلش بزارم چون ارزش خودمو میدونم ولی بقیه میگن تو این موقعیت صلاح اینه که گاهااا ی سری بهشون بزنیم و بالاخره پدر مادر بابامن و تو مغازشن مامان بابام و فلان 

من بودم پامو نمیزاشتم خونشون ،ماهی یبار یا دو هفته یبار زنگ میزد بابام حال پدرش رو فقط میپرسید ،نمیزاشتم برای بار بعدی زندگیمون رو تلخ کنن.اگه مغازه برای پدر بزرگته ماهی یبار بابات تنها بره سر بزنه به پدر و مادرش ،اینجوری هم خبرشون رو گرفته هم اجازه نمیده رفت و آمدی صورت بگیره تا بی احترامی بشه ،همینکه اگه خدای نکرده اتفاقی پیش اومد عذاب وجدان نمیگیره بابات.این نظر منه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740