2737
2734
عنوان

تاخیر در ارسال دی*جی کالا

82 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من بستمو از ۲۰ ک سفارش دادم و تاریخ ارسال هم امروز زدم ولی تا الان نیاوردن فردا شرایط اینکه بیارن ندارم یعنی خونه نیستم بازه زمانی از ۱۰ صبح تا ۲۳ زدم ممکنه امشب بیارن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماهی یک الی دوبار خرید میکنم و همیشه قبل ۱ دستم رسوندن. اگرم نیاوردن فرداش میارن که از قبلش هماهنگ میکنن. مامور تحویل قبل از رسیدن تماس میگیره. بهش ساعتی که راحتی رو اعلام کن

2731

اره تا ساعت 10 شب تایم کاریشونه. برا من بارها بعده ساعت 8 شب اوردن.

ولی فقط یبار پیش اومده که با یک روز تاخیر دستم برسونن که مثلا تاریخ برا سه شنبه بود چهارشنبه دستم رسوندن. این یبار پیش اومده بقیش همون روز تحویل گرفتم.

متولد باکو، مقیم ایران. روانکاو و بازیگر تئاتر!
اره تا ساعت 10 شب تایم کاریشونه. برا من بارها بعده ساعت 8 شب اوردن. ولی فقط یبار پیش اومده که با یک ...

الان برای من زده در مرحله تحویل به مامور ارسال پس امشب میارن ک بیدار بمونم تا ۱؟😁😅

2738
من ماهی یک الی دوبار خرید میکنم و همیشه قبل ۱ دستم رسوندن. اگرم نیاوردن فرداش میارن که از قبلش هماهن ...

عزیزم الان برای من زده تحویل ب مامور ارسال یعنی امشب میارن؟ چون هنوز ب مامور ارسال تحویل داده نشده تو مراکز توضیع هست

الان برای من زده در مرحله تحویل به مامور ارسال پس امشب میارن ک بیدار بمونم تا ۱؟😁😅

آره  پس  تا  ساعت  ۲۳  منتظر  بمون  احتمالا  همین  امشب  بیارن  برات. 

متولد باکو، مقیم ایران. روانکاو و بازیگر تئاتر!