2737
2734

نه بابا عواقب چی مجردی وقت خطا و آزمون لذت فقط دل کسی هیچ تقت نشگن با آبروی کسی بازی نکن این ا تاوان داره خیلی محترمانه ازش جدا شو و نزار اگر قرار مدت کوتاهی باهاش باشی خاطره بسازه حس بسازی براش و دلبسته بشه شما چ پسری چ دختری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منظورم اینه به دوس پسرش خیانت کنه و از هم جدا شن بعدش در اینده کارما میبینه حتی اگه پشیمون باشه

اره ، من خیلیا دیدم بد طرف خودش یادش نمیاد سرچی بوده ولی عذاب اون گریه ها یا دل شکسته طرفه مگه اینکه از طرف حلالیت میگرفت، من خودم هیچوقت نمیتونم ببخشم هی میبخشم یادم میاد دلم میخاد تاوان بدع

🌙

من داشتم و اولین و آخرین پسری که باهاش بودم الان شوهرمه اگه شوهرم خیانت نکنه تاحالا خیانتی از کسی ندیدم ولی یچیزی از من میشنوید تو دوران دوستی چیزی ب اسم خیانت وجود نداره وقتی تعهدی نیس و شما صرفا برای آشنایی با طرفت وارد رابطه شدی هرجا فک کردی این فرد ب دردت نمیخوره میتونی رابطه رو بهم بزنی اما چثد خوبه که طرف وقتی میخواد با فرد دیگه ای بره تو رابطه فکراشو بکنه و به نفر فعلی توضیح بده بگه ب این علت ما بدرد هم نمیخوریم ن که همزمان چند نفرو معطل خودش کنه چ دختر چ پسر اصلا انسانی هم نیس اینکار ولی خب وقتی تعهدی ام نیس مجبور ب ادامه رابطه نیستی طرف بعد چندسال زندگی فهمیده طرفش بدردش نمیخوره جدا شده دوستی که جای خود و چ بهتر دلتون برا کسی نسوزه اگه یک درصد فکر کردید طرفتون ب درد شما نمیخوره بهم زدن رابطه حین دوستی بهتر از بهم زدنش بعد عقد و ازدواجه اگه هم از طرف فرد مقابل خیانت دیدین که بخشیدنش بزرگترین اشتباهه.

2740