2733
2734
عنوان

ورود به نی نی سایت

1309 بازدید | 7 پست

بچه ها چرا هردفعه که میخام واردبشم بایدشماره م رمز وکلمه عبور رومجدد بزنم

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

اون گزینه مرا به خاطر بسپار رو بزن 

#ایرانم_تسلیت ، آقا سید زود بود واسه رفتنت ، یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ،  اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟:) درخواست دوستی قبول نمیکنم❌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرسی ازهمه عزیزان    بووس به همتون

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

سلام

✅️ هم تیک مرا به خاطر بسپار رو بزنین.

✅️ هم رمز دو توی مرورگرتون ذخیره کنین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2740