2752
2734
عنوان

ازدست حماقتای شوهرم خسته شدم

754 بازدید | 35 پست

نمیدونم ساده اس ،دیوونه اس ، از تنبلیش اینجوریه 

در مورد پول خیلی خیلی خیلی بیخیاله

پول اگه دستش باشه و یکی ازش بخواد راحت میده بره 

حتی مبالغ بالا

دو سال پیش یکی پولمونو بالا کشید 

دو سال دوییدیم تازه طرف اومد ک پولو پس بده 

امروز شوهرم پاشد رفت دادگاه

اونی ک ازش شکایت کردیم به شوهرم گفته من پولتو واست پایا کردم اینم رسیدش و بیا رضایت بده 

شوهر منم رفته رضایت داده :|||||| 

همون موقع ب من زنگ زد ده بار بهش گفتم امضا نکن رضایت نده تا پول نیومده ب حسابت گفت باشه

وقتی رسید خونه گفت پول نیومده ب حسابش گفتم خداروشکر امضا نکردی حالا 

یهو گفت نه امضا کردم اخه خانمه هی قسمم داد :||||||| 

واقعا دارم از حرص و اعضاب خوردی گندی ک زده میترکم از عضبانیت 

اون طرفم دیگه جواب تلفنشو نمیده

پولمون دود شد رفت هوا 

2731

با خودش نگفته ممکنه جعلی باشه؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

با یه وکیل مشورت کنید شاید بتونه ثابت کنه با‌ رسید فیک گولش زده و امضاش بی اعتبار شه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بیایین تاپیکم عکس بازی

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍
با یه وکیل مشورت کنید شاید بتونه ثابت کنه با‌ رسید فیک گولش زده و امضاش بی اعتبار شه

ای خواهر دلت خوشه این میره تو اونم ی گندی میزنه میاد 

تازه سرش غر هم نباید بزنی 

حرف میزنم شروع میکنه داد وبیداد

2706