2752
2734

یه بار باهم رفتیم سرسری یه نگاه انداختیم دوتا پرو کردم یکیش رو بدم نیومد اما بیشتر. خودش پسندید ولی آخرشب بود و پاساژ زود بست اصلا وقت نشد همه ی مغازه ها را ببینم....فرداش پا شده رفته همون که پرو کردم را خریده میگه دیدم طلا داشت گرون میشد اینقدر حرص منو درآورده تاازه میگه دوتاا نگین نداشت فروشنده چسبوند میگم اخه ناقص بود و خریدی ای خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط طلااق😑🚶‍♀️🚶‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
واقعا که چشم بازارودراوردی باشوهرکردنت فقط طلاق😂😂

ای بابا چرا اخه اینقدر عجله کرد اعصابمو خورد کرده فکرکن ۱۰۰ میلیون پول بدی و نپسندیده باشی اصلا سر سفید یا زرد بودنش شک داشتم

ای بابا چرا اخه اینقدر عجله کرد اعصابمو خورد کرده فکرکن ۱۰۰ میلیون پول بدی و نپسندیده باشی اصلا سر س ...

عزیزم من نمیدونستم عقدی بله حق باشماس بایدشماانتخاب نهایی میکردی ولی دیگه شده بیخیال