2737
2739
عنوان

بچه م داره ذره ذره آب میشه

473 بازدید | 35 پست

دارم جدا میشم خونه مادرمم بچه م خیلی وابسته س به پدرش ۲سال و نیمشه همش میگه تشک خودمو میخوام اسباب بازیهامو تخت خودمو هر روز کارش گریه کردنه هی میگه بابام و میخوام شوهرم میاد میبرتش چنتا از اسباب بازی هاشو آورده براش اما دخترم دا ه از غصه آب میشه اون روز دیوارو بغل کرده میگه این بابامه مامان .دیوارو بوس می‌کرد ای خدا چیکار کنم 

این سومین باره درخواست طلاق  دادم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

فقط اونجا که دیوارو بغل میکنه🙂💔

به بچه رحم کنید

چالش اول:وزن شروع:۴۶✅️  هدف اول:۴۸✅️  هدف دوم:۵۰✅️  هدف نهایی:۵۲✅️  من تونستم😍♥️چالش دوم:وزن شروع:۵۲✅️          هدف اول:۵۴✅️    هدف دوم:۵۶✅️      هدف سوم:۵۸      هدف نهایی:۶۰     هدف طلایی⚜️:۶۲

الهی من بمیرم واسه دل اون طفل معصوم فقط همین

این وسط اون طفلی فقط داره ضربه میخوره من جای شما بودم مطمئنم حتی اگه شوهرم شمر یا عبیدالله هم بود بازم برمیگشتم به جهنم مدرش ولی میذاشتم دخترم تو بهشت خودش بزرگ بشه اینو مطمئنم

2740
الهی من بمیرم واسه دل اون طفل معصوم فقط همین این وسط اون طفلی فقط داره ضربه میخوره من جای شما بودم ...

چقدر این پیامت بهم ریخت منو .

میخوام حق طلاق ازش بگیرم بعد برگردم .

چند بار پیامت خوندم 

میشه درخواست بدم بهت قبول کنی 

2706